0

Czy tylko ja mam wrażenie,że piłka po tym boisku toczy się jak po smole ?

1

Arda ratuj !!! Roberto Barca B!!!

0

Wynik Borussi niesamowity :)

67

A tak się cieszyli jak Juventus wylosowali :P

0

Wypad niemiaszki!!! :P

36

Drugi gol to też prezent...od Messiego dla kibiców :)

0

Idę zapalić :P :D

0

Jeśli mnie pamięć nie myli to oni strzelili 1000 bramek we wszystkich rozgrywkach Europejskich, natomiast nasz jubileusz dotyczy tylko LM :)

0

NIe podoba;)

0

Ramos pizdeczka oczywiście znowu podnosił rękę,że spalony:D

0

Pepe ktoś bił jak był dzieckiem...i miał rację.Teraz też by mu się przydał porządny wpier...!

0

I jest stolik do pokera!!Pięknie:P

0

Dzięki Adriano!

0

Bandyci...jedyne określenie...

0

Pepe znalazł dobrego ucznia,Marcelo...

0

Czy tylko ja mam wrażenie,że Szpaku wie i mówi o tym co dopiero zaraz się wydarzy na boisku??

0

Gol jak gol(jeśli weźmiemy pod uwagę,że Messi takich podcinek zrobił kilkadziesiąt)ale ta asysta...

0

Swoją drogą,ciekawe jakby się to to sprzedawało;)

0

Kolejny dobry dowcip;)

0

Już zamówiona:P 10 grudnia wysyłka:)

0

Boisko zweryfikowało,koniec tematu.Barca>Real:)

0

Za muskanie włosami rywala;)Sędzia chyba chcial przygwiazdorzyć...

0

Xavi.Villa dobijał...prawie:)

0

jak teraz bramka nie wpadła to nie wiem...

0

Mecz towarzyski,karne też towarzyskie;)

0

był spalony?z tej kamery co pokazali powtórkę to chyba nie.

0

Za późno chyba:(

0

Była ręka czy nie?:)powtórki kiepskie dali

0

w końcu:)

0

Kule,chcą chyba wejść z piłką do bramki:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?