MQUC-mj19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko ja mam wrażenie,że piłka po tym boisku toczy się jak po smole ?
1
Arda ratuj !!! Roberto Barca B!!!
0
Wynik Borussi niesamowity :)
67
A tak się cieszyli jak Juventus wylosowali :P
0
Wypad niemiaszki!!! :P
36
Drugi gol to też prezent...od Messiego dla kibiców :)
0
Idę zapalić :P :D
0
Jeśli mnie pamięć nie myli to oni strzelili 1000 bramek we wszystkich rozgrywkach Europejskich, natomiast nasz jubileusz dotyczy tylko LM :)
0
NIe podoba;)
0
Ramos pizdeczka oczywiście znowu podnosił rękę,że spalony:D
0
Pepe ktoś bił jak był dzieckiem...i miał rację.Teraz też by mu się przydał porządny wpier...!
0
I jest stolik do pokera!!Pięknie:P
0
Dzięki Adriano!
0
Bandyci...jedyne określenie...
0
Pepe znalazł dobrego ucznia,Marcelo...
0
Czy tylko ja mam wrażenie,że Szpaku wie i mówi o tym co dopiero zaraz się wydarzy na boisku??
0
Gol jak gol(jeśli weźmiemy pod uwagę,że Messi takich podcinek zrobił kilkadziesiąt)ale ta asysta...
0
Swoją drogą,ciekawe jakby się to to sprzedawało;)
0
Kolejny dobry dowcip;)
0
Już zamówiona:P 10 grudnia wysyłka:)
0
Boisko zweryfikowało,koniec tematu.Barca>Real:)
0
Za muskanie włosami rywala;)Sędzia chyba chcial przygwiazdorzyć...
0
Xavi.Villa dobijał...prawie:)
0
jak teraz bramka nie wpadła to nie wiem...
0
Mecz towarzyski,karne też towarzyskie;)
0
był spalony?z tej kamery co pokazali powtórkę to chyba nie.
0
Za późno chyba:(
0
Była ręka czy nie?:)powtórki kiepskie dali
0
w końcu:)
0
Kule,chcą chyba wejść z piłką do bramki:/