0

Przecież z Benficą graliśmy w 2012.

1

Barcelonie też Celta pozwoliła tak grać...

0

1

Lepiej żeby się wykartkowali na Getafe, Eibar jest zdecydowanie lepszy.

0

Komentarz usunięty

0

Tak... Najsłabszy mecz od dwóch tygodni.

7

Długo nie będzie lepszego od Busquetsa.

26

Szkoda że nie można dawać "niepoleceń".

0

Nie ma na Eleven?

2

"Uważają Madryt za największego rywala" - konkretni są.

44

Nawet niezły ten kryzys styczniowo-lutowy.

0

Suarez i Messi za to często w sytuacjach, w których powinni strzelać, podają.

0

Trudno walczyć z takim Leno, kiedy gra się od niego zdecydowanie mniej meczów

0

Już kiedyś był próbowany na tę pozycję. W skrócie - było słabo. Niby po jednym występie nie należy oceniać, ale Roberto z Athlethikiem spisywał się lepiej niż Mathieu kiedy gra na LO.

0

To jest ta "intensywna" gra.

0

Czemu Barcelona miała oddać piłkę skoro chwilę przedtem Caicedo powinien być zmieniony? A i tak byłby w stanie zejść z boiska o własnych siłach.

0

Jak nie będą wykorzystywać swoich sytuacji, to średnio to widzę.

0

"W imię zasad" powiadasz?

0

Oczywista oczywistość ;)

1

Ja już nie wytrzymam z tym wuefistą! A zarząd oczywiście nic, zamiast kupić Reus'a czy Aguero!

0

Chociaż mecze z najsilniejszymi rywalami na wyjeździe za Barcą.

0

Espanyol zaliczasz do wymagających przeciwników?

0

Niektórzy się ekscytują, że na Onecie będzie wielkie oburzenie i będzie z czego się pośmiać... Tymczasem na tym serwisie są oburzenia ze względu na brak Suareza i obecność Ronaldo. Szkoda, że często to te same osoby.

1

Tylko Calhanoglu nie głosował ze względu na sympatie, a wybrał Douglasa. To się chwali.

0

Wszystko, byle nie poziome pasy.

0

Ja się zdzwię.

0

To można mówić o duetach.

1

Oj tam, nikt nie zauważy.

3

Skoro ci, którzy protestowali, dostali swoje żółte kartki, to po co mają dyskutować po raz kolejny, jeśli mogą dostać kolejne kartki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?