O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 344
  • Liczba komentarzy 46
  • Polecenia 137

Komentarze

2

A pjanic to jeszcze fanboj białych..

0

Oczywiście jestem permanentnym krytykiem zarządu, ale trzeba im oddac już teraz, że transfer MB w takiej sytuacji i za takie pieniądze to był perfekcyjny ruch.

0

@ShawnC powiem więcej, za frankiego jeszcze Puig

0

Mats - Firpo Umtiti Pique Semedo - Rakitic Arthur Puig - Fati MB Messi

1

@messi564 malo tego ! Goli w serie A też strzelił znacznie więcej bo 16 ????
a kosztuje 10 razy mniej

Zobacz wszystkie

31

Szkoda. Chłopak w przeciwieństwie do Dembele wydawał się mieć łeb na karku. W zasadzie za każdym razem, gdy dostawał (rzadko) szanse, to je wykorzystywał. Wydaje się, że pozycja w rotacji, powiedzmy zawodnika nr 12-15 w drużynie, by mu wystarczyła, coż z tego skoro Valverde potrafił po bramce i bardzo dobrym występie z Realem, w sześciu kolejnych meczach nie dać mu nawet minuty! Szkoda, że o wszystkim decyduje właśnie Valdek, którego maksymalnie za rok w klubie już nie będzie. Lepiej byłoby się pozbyć posiadającego mózg wielkości orzeszka pistacjowego Dembele, tym bardziej że nadal są chętni, aby wydać na młodego Francuza dużo większe pieniądze. Zresztą gość pewnie przydałby się w większości dużych klubów, ale na Barce, to on (Dembele) jest po prostu za głupi i nie zmienią tego pojedyncze przebłyski czy niezłe mecze.

19

Myślę, że to odpowiedni moment na spróbowanie Vidala na 9. Dobrze współpracuje z Messim, szukają się w grze na ścianę. Vidal zapewniłby ruchliwość, siłę, pressing. Paradoksalnie, wydaje się, że z obecnych zawodników Barcelony, Vidalowi najbliżej do profilu Suareza. Sądzę również, że przy okazji nie ucierpiałaby szczególnie druga linia. Wartość z obecności Vidala na boisku wykracza poza pozycję czy formację, w której obecnie występuje. Ruchliwość, ambicję, zaangażowanie może dawać równie dobrze w 1 linii. Dodatkowo na pewno korzystnie wpłynąłby na grę w pressingu całego zespołu. Nie wspominając już o tym, że w środku pomocy wybór mamy zdecydowanie większy.

16

No tego Lautaro to ja chcę do nas ;)

14

Paradoksalnie, taki treningowy zastój całego świata jest dla Barcelony korzystny. Jeszcze przed przerwą dyspozycja fizyczna naszych zawodników była dramatyczna. Teraz cały świat równa do nas.

13

Ha, co za stek bzdur.

Akurat dla nas trudniejsze są wyjazdy do Granady czy Pampeluny niż na Betis czy Real.