MC_Czesiek
Dołączył/a: październik 2014
TM.
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemożliwe nie istnieje, miejmy nadzieję, że się uda, ale niech wyciągają wnioski po takich meczach!
0
Czekam na manite! 5:0 nadchodzi, musi sie udac! ;]
0
Nie wiadomo, ale Messi wybichł i tradycyjnie poprzepychali się głowami.
0
Jestes z rm.pl,nie? :) wracaj do swoich.
0
Rafinha out.
0
*narzekali.
0
A wcześniej w sparingach narzekał na FCB, a teraz? Popatrzcie jak wygląda nasza gra... :)
0
MSN! CHOOOLERA! Zaraz musi być 1:0 co za Barca.. :D
0
Znajdziesz gdzieś w komentarzu, ale kest też w poscie wyżej.
1
Keita i Messi, kocham :)
5
HYYYMN TAAAAK JEST! Wstajemy, lecimy BARCA!
1
Z tego punkty yyyyyy nauczył yyyyyyy Guradiola yyyyyyyy :O
0
Panowie, gdzie leci mecz? :)
0
No nieźle! :O
0
Stegen* błąd ale w 100% się z Tobą zgadzam.
0
Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera. ;)
0
A Veramalen? Takie gdybanie.
0
Ze względu na sankcje transferowe nałożone na klub przez FIFA, kataloński zawodnik nie będzie mógł grać w oficjalnych spotkaniach Barcelony do stycznia 2015 roku. Błąd w artykule. ;)
17
KOCHAM CIĘ BARCELONO! PRZEPRASZAM ZA KULTURĘ ALE MAMY KURWA TRYPLET! (przepraszam administrację ale chyba wiecie co to za wieczór!
7
Komentarz usunięty
5
JEDZIEMY PO ZWYCIĘSTWO!!!!
0
MAMY TO!!!!!!!!
0
Chcialbys kolego. :p
0
((To tylko moje przypuszczenia elo xd))
0
W finale zagramy z Realem... Zobaczycie ;)
0
Bayern to odrobi, wtedy z Donieckiem bylo 0:0 a pozniej ich rozgromili 7:0 ;)
1
Nasza Barcelona to nie jakieś ogórki i mam spokojną głowę o półfinał! ;)
3
Uratowal nas dwa razy to moze mu sie zdarzyc XD
0
O! Dzień dobry Adriano! :)
0
Messi: "Sory chłopaki lewa" Hehe ale co jak co to ladnie pocisnal!