0

Niemożliwe nie istnieje, miejmy nadzieję, że się uda, ale niech wyciągają wnioski po takich meczach!

0

Czekam na manite! 5:0 nadchodzi, musi sie udac! ;]

0

Nie wiadomo, ale Messi wybichł i tradycyjnie poprzepychali się głowami.

0

Jestes z rm.pl,nie? :) wracaj do swoich.

0

Rafinha out.

0

*narzekali.

0

A wcześniej w sparingach narzekał na FCB, a teraz? Popatrzcie jak wygląda nasza gra... :)

0

MSN! CHOOOLERA! Zaraz musi być 1:0 co za Barca.. :D

0

Znajdziesz gdzieś w komentarzu, ale kest też w poscie wyżej.

1

Keita i Messi, kocham :)

5

HYYYMN TAAAAK JEST! Wstajemy, lecimy BARCA!

1

Z tego punkty yyyyyy nauczył yyyyyyy Guradiola yyyyyyyy :O

0

Panowie, gdzie leci mecz? :)

0

No nieźle! :O

0

Stegen* błąd ale w 100% się z Tobą zgadzam.

0

Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera. ;)

0

A Veramalen? Takie gdybanie.

0

Ze względu na sankcje transferowe nałożone na klub przez FIFA, kataloński zawodnik nie będzie mógł grać w oficjalnych spotkaniach Barcelony do stycznia 2015 roku. Błąd w artykule. ;)

17

KOCHAM CIĘ BARCELONO! PRZEPRASZAM ZA KULTURĘ ALE MAMY KURWA TRYPLET! (przepraszam administrację ale chyba wiecie co to za wieczór!

7

Komentarz usunięty

5

JEDZIEMY PO ZWYCIĘSTWO!!!!

0

MAMY TO!!!!!!!!

0

Chcialbys kolego. :p

0

((To tylko moje przypuszczenia elo xd))

0

W finale zagramy z Realem... Zobaczycie ;)

0

Bayern to odrobi, wtedy z Donieckiem bylo 0:0 a pozniej ich rozgromili 7:0 ;)

1

Nasza Barcelona to nie jakieś ogórki i mam spokojną głowę o półfinał! ;)

3

Uratowal nas dwa razy to moze mu sie zdarzyc XD

0

O! Dzień dobry Adriano! :)

0

Messi: "Sory chłopaki lewa" Hehe ale co jak co to ladnie pocisnal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?