Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.
Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.
Wez sie ogarnij. Mial asyste przy JEDYNYM golu po pieknej akcji. Mial sie nie cieszyc? Gdyby sie nie cieszyl to znowu byloby gadanie ze sa jakies konflikty w druzynie.
Komentarze
1
0
Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.
0
Chyba chodzi ci o 2 koszyk
0
0
Masz racje ,ale jako kibic Realu nie moglem tego nie napisac:)
2
Gratuluje Wam 3 punktow. Pozdrawiam.
1
1
Gratuluje Wam tytulu mistrza Hiszpanii. Zasluzyliscie na to w przeciagu calego sezonu.
Ale w nastepnym sezonie to My zwyciezymy:)
Pozdrawiam.
0
Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.
0
Wez sie ogarnij. Mial asyste przy JEDYNYM golu po pieknej akcji. Mial sie nie cieszyc? Gdyby sie nie cieszyl to znowu byloby gadanie ze sa jakies konflikty w druzynie.