O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 394
  • Polecenia 722

Komentarze

3

@constantine16 bo Real biegał a Barcelona nie...
A dlaczego nie biegali ?
Bo nie mieli sił.
Dlaczego nie mieli sił ?
Bo Kike oczekuje od nich wychodzenia na pozycję i pressingu. A nie biernego stania bądź truchtania.
A dlaczego bieganie przez cały mecz to dla nich tak dużo ?
Po przygotowaniu motoryczno wydolnościowym poprzedniego trenera, tak jest to za dużo dla nich.
Dlaczego przecież jeszcze niedawno myślano że przygotowanie fizyczne nie jest aż tak ważnym aspektem piłkarskiego rzemiosła.?
Byli w Dużym błędzie...

0

@Barca_Big_Moment No czytam i zadałem pytanie ? W czym problem ?

0

@bartoszekkk Po prostu dramat... Chyba dalej tęsknią za przedszkolem Wujka Valdka gdzie podczas treningu mieli wyznaczony fragment boiska przeznaczony na leżakowanie. Bezstresowe prowadzenie kadry plus zbyt wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach u poszczególnych graczy połączone z wysokimi pensjami i statusem w klubie doprowadziły że mamy grupę rozwydrzonych gwiazdeczek które chyba urwały się z drzewa jeżeli myślą że zwycięstwa i tytuły przyjdą same.

0

@Barca_Big_Moment i kto zostanie trenerem Barcelony jak już mało który chcę się pakować w to szambo które tworzy zarząd ? Może Messi zostanie grającym trenerem ?

0

@cubiii Z jakim się zadajesz takim się stajesz... Za dużo czasu spędza z Neyem. :p

Zobacz wszystkie

40

Buffon bramka
Dani Alves na prawą obronę
Nakręcimy Puyola na grę na pewno wróci.
Może Maldini będzie chciał spróbować sił poza ligą Włoską
Zrobimy odwet na Realu za Figo i przekonamy Roberto Carlosa do gry w bordowo granatowej koszulce
Na defensywnym widzę Yaya może wróci widząc że nie ma Guardioli i patrząc na dyspozycję Busquetsa może tym razem wygra rywalizację.
Xavi niby zaczyna karierę trenerską ale kto wie atrakcyjny projekt sportowy.
Ronaldinho na ofensywnym jeżeli zgodził się zagrać w reklamie Warki to u Nas zagra tym bardziej. Napad oczywiście Messi bo to trzon drużyny i powiew młodości wśród weteranów.
David Villa na środku ograny w naszej lidze nastrzela jeszcze brameczek.
I na drugie skrzydło Pedro ma DNA Barcy i jest do wyciągnięcia z Chelsea bo przegrywa tam rywalizację z crakiem Williamem jeden z nich musi zasilić drużynę.

32

@Lucassito Po pierwsze porównywanie pracy w biurze do drużyny piłkarskiej jest nieadekwatne. Chociaż jak rozmawiam z znajomymi którzy pracują w korporacjach integracja pracowników bądź całych działów jest normą i firmy przeznaczają na te cele pokaźne sumy. Zadowolony pracownik to wydajniejszy pracownik. A wracając do tematu to jeżeli mówimy o Liverpoolu to nie mają problemu z mentalnością i moralem w zespole bo wygrywają ciekawe czy jak skończą się dla Nich dobre czasy czy zespół będzie taką jednością ? W trudnym momencie trzeba jednoczyć zespół a nie chować głowę w piasek i czekać na cud albo na to że zawodnicy sami do tego dojdą... A ile daję jedność w drużynie i atmosfera widać po tym co Zidane wygrał z białymi bo taktykiem wybitnym nie jest ale zbudował zespół który był jednością a nie zbiorem indywidualności. A odnosząc się do szacunku i profesjonalizmu to odizolowane niektórych zawodników, dzielenie ich na grupki bądź pomijanie kolegów znajdujących się w dogodniejszej pozycji jednoznacznie mówi co tam się dzieje w szatni.

29

Tylko żeby nie rozpił naszych chłopaków... Wiecie jak to Rosjanie ;p

25

Doniesienia z ostatniej chwili PSG pozyskało następcę Neymara transfer ma zostać ogłoszony jeszcze dzisiaj wśród dziennikarzy najgłośniej mówi się o byłym reprezentancie Polski skrzydłowym Lechii Gdańsk. Tak tak zgadliście chodzi o Sławomira Peszko jak donoszą lokalne media które rozmawiały z samym zainteresowanym:
Sławek: " Nie ukrywam że prowadzone są rozmowy przeszedłem już nawet badania ,które wykazały że moja wątroba i nerki podołają presji otoczenia. Jestem w stanie wyprawiać imprez do których przyzwyczaił ich obecny Gwiazdor z Brazylii "
Tak więc wydaje się niemal pewne że PSG zamieni dobre na lepsze, i na Paryskich salonach nie króluje już brazylijska samba lecz Polska wódeczka...

Źródło: Monopolowy u "Sławka" w Gdańsku :)

23

To co zrobili było poniżej poziomu jakiegokolwiek poziomu... To już nie było w smak nikomu nawet krytyką jego talentu obrażanie i szykanowanie zawodnika swojej drużyny który tak na prawdę jeszcze nie zdążył się nam przedstawić i pokazać na co go stać. Nawet jeżeli okazałby się słabiutki jako piłkarz to należy mu się szacunek jak każdemu człowiekowi. Obrażanie go bo co ? Dlatego że nie jest wirtuozem boiska ??? Że ma taki kolor włosów ??? Że nie wygląda jak gwiazdeczka z salonu mody ??? Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia jeżeli będzie Zapier.... po boisku i walczył jak Lew w każdym meczu to szybko zdobędzie moją sympatie...