Luulek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep ma jedna wade..jest przystojny przez co musze znosic ciagle "zobacz to on" od swojej przyszlej zony..a pomyslec, ze kiedys nie lubila meczy a teraz nawet piwo mi przyniesie i oglada ze mna..Dzieki Panie Guardiola:) Pozdrawiam
0
DonBolo ogarnij sie:>
Henry out omg, Ibra in no jeszcze lepiej, cale szczescie, ze kibice maja malo do powiedzenia:>
0
oj stare przyzwyczajenie a poza tym witam, czytam artykuly na stronce juz od niepamietnych czasow ale nigdy jakos nie mialem okazji sie zarejestrowac:P pozdrawiam
0
No to w niedziele PD i mozna spokojnie czekac do 27 maja^^