Luna
Dołączył/a: styczeń 2012
Dębica
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marcin199310
Mnie to np w błąd wprowadziło bo niby widziałam to żółtą kartkę ale patrząc na opis meczu zgłupiałam ;)
Ale ważne, że już się wszystko wyjaśniło ...
Trochę mnie martwią te 4 kartki Keity Valdesa i Alexisa ... a w szczególności dwóch ostatnich. Gran Derbi się zbliża !
0
o której godzinie mecz na Camp nou ?
0
Ramos gra ale strzela samobója także mają to co chcieli ;)
0
PIQUE !
0
Szkoda, że zarówno Pedro, Cuenka jak i Pedro ...
Albo chcieliście podkreślić ilość nie wykorzystanych sytuacji przez Pedro albo wkradł się mały błąd ;)
0
Nika94
Tu 100% się zgadzam. I nie przewiduję innej opcji niż wygrana na CN ;) Niech nasi robią swoje a my po chichu pomodlimy się o wpadki Realu ;)
0
Nika94
Gdyby wszystko zależało od nas to zgodziłabym się w 100%. Jednak trzeba jeszcze liczyć na wpadkę Realu, a dokładnie to klika wpadek ...
0
Xavi !
0
no to się zajefajnie zaczęło ;/
0
no i nie obronił ;/
0
Obroni !
0
no to i karny i kartka czerwona ;/
0
No Pep to się faktycznie tym składem nie popisał ale nazywanie go popaprańcem to chyba lekko przesada !
0
La Pluga M czy ja wiem remis zawsze lepszy niż porażka. A Real też prędzej czy później przejdzie kryzys. No ale teraz to już chyba faktycznie po mistrzostwie. A z tym, że Valencia nas przegoni to chyba trochę przesada. Pozostaje CdR i LM . VeB !
0
NO NIE !
0
Błagam remis !
0
no niestety spalony był ... ;/
0
Jeszcze dwa ! VeB !
0
GOL !
0
Tak teraz Cesc mecz życia i wygramy ;) Veb !
0
Jeszcze raz usłyszę 'błąd Pique' to mnie szlak trafi !
0
To są jakieś jaja prawda ? P-A-R-O-D-I-A ! Ja was błagam weźcie ruszcie zadki i to wygrajcie bo jak nie to będzie po lidze niestety ;p
0
Kurczę strasznie mi druga połowa ścina ;/ Wiem już że Alexis strzelił .. Ale jak tam nasi lepiej ?
0
Czekamy na odrodzenie takie co najmniej jak niedawno naszych piłkarzy ręcznych w meczu z Szwecją ;) Byleby nie było porażki ! I na boisko Cesc, ostatnio dobrze się spisuję, no Xavi/Iniesta (a najlepiej obaj) ! Jeszcze możemy wygrać !
0
Co Ci komentatorzy mają z tą murawą ? Ok ja rozumiem, że Barca na wyjeździe, że dla nich ta murawa jest nie dobra itp. Ale gracze OSA też na niej grają ?! Może są lepiej na to przystosowani, ale w tym meczu to przede wszystkim fatalne ustawienie robi swoje ! Czekamy na zmiany ! VeB !
0
Barca7
Villa to niestety nie realne ;/ Ale zmiany by się przydały. Bo jak tak dalej pójdzie to za fajnie nie będzie ... No ale mecz się jeszcze nie skończył !
0
Greddy
Nie wiem dla kogo miała by być to kara, bo chyba dla całego zespołu i Guardiolii przy okazji ;/
0
Cuenca ?? Tello ??
0
Nie no to to już jest jakaś kpina !
0
Nie wierzę ! Co to ma być ?!