19 maja 2025, 17:19
1
Ooo inter bez trzeciego Polaka w składzie już nie jest taki mocne
26 maja 2019, 00:09
2
A kurwa kogo bo chyba nie moja.Valverde to nie trener na Barcelonę tylko na jakiś sredniakow
31 marca 2018, 22:35
0
Messi kocham Cię!!!!
31 stycznia 2018, 17:24
Typowy burak nie dość że nie wywiązał się z umowy to jeszcze chce hajs.Mam nadzieję że nic nie dostanie!
21 sierpnia 2017, 17:21
3
Płakać mi się chce jak widze ten filmik dlaczego odszedł ;( :(:(:(
8 stycznia 2017, 22:37
31
Jebac sędziow w dupe
30 stycznia 2015, 18:13
13
Niech sie ciesza pierdolone scierwa co to ma byc zeby se reprezentacje kupic i kibicow to jest pilka reczna chyba jakas kpina
19 października 2016, 22:19
7
Rudy to jednak styl życia
29 stycznia 2017, 13:59
6
14 maja 2016, 23:57
4
Barca mistrzem tak jest !!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Ooo inter bez trzeciego Polaka w składzie już nie jest taki mocne
2
A kurwa kogo bo chyba nie moja.Valverde to nie trener na Barcelonę tylko na jakiś sredniakow
0
Messi kocham Cię!!!!
0
Typowy burak nie dość że nie wywiązał się z umowy to jeszcze chce hajs.Mam nadzieję że nic nie dostanie!
3
Płakać mi się chce jak widze ten filmik dlaczego odszedł ;( :(:(:(
31
Jebac sędziow w dupe
13
Niech sie ciesza pierdolone scierwa co to ma byc zeby se reprezentacje kupic i kibicow to jest pilka reczna chyba jakas kpina
7
Rudy to jednak styl życia
6
4
Barca mistrzem tak jest !!!!!!