Ciekawe borowiku jak byś sie cieszył jak te sytuacje mialyby jednak negatywny wplyw na koncowy wynik spotkania i ja w porównianiu do wiekszosci nie bede sie ślinil i pisal ochow i achow ze przeslismy dalej jak ktos zarabia 7mln euro za sezon to stac go na cos wiecej niz celowanie w bramkarza.
Mając tyle sytuacji i wykorzystać tylko jedną?!Nie ma co się cieszyć tylko raczej przemyśleć czy to brak koncentracji czy umiejętności.Od piłkarzy w takim zespole jak Barcelona wymaga się więcej niż celowanie w bramkarza.
Ciekawe borowiku jak byś sie cieszył jak te sytuacje mialyby jednak negatywny wplyw na koncowy wynik spotkania i ja w porównianiu do wiekszosci nie bede sie ślinil i pisal ochow i achow ze przeslismy dalej jak ktos zarabia 7mln euro za sezon to stac go na cos wiecej niz celowanie w bramkarza.
Mając tyle sytuacji i wykorzystać tylko jedną?!Nie ma co się cieszyć tylko raczej przemyśleć czy to brak koncentracji czy umiejętności.Od piłkarzy w takim zespole jak Barcelona wymaga się więcej niż celowanie w bramkarza.
Komentarze
0
ku..rwo masz problem spotkajmy sie w cztery oczy
0
Ciekawe borowiku jak byś sie cieszył jak te sytuacje mialyby jednak negatywny wplyw na koncowy wynik spotkania i ja w porównianiu do wiekszosci nie bede sie ślinil i pisal ochow i achow ze przeslismy dalej jak ktos zarabia 7mln euro za sezon to stac go na cos wiecej niz celowanie w bramkarza.
0
Mając tyle sytuacji i wykorzystać tylko jedną?!Nie ma co się cieszyć tylko raczej przemyśleć czy to brak koncentracji czy umiejętności.Od piłkarzy w takim zespole jak Barcelona wymaga się więcej niż celowanie w bramkarza.
5
Alexandre Lacazette i tyle w temacie
1
5
Alexandre Lacazette i tyle w temacie
1
0
Ciekawe borowiku jak byś sie cieszył jak te sytuacje mialyby jednak negatywny wplyw na koncowy wynik spotkania i ja w porównianiu do wiekszosci nie bede sie ślinil i pisal ochow i achow ze przeslismy dalej jak ktos zarabia 7mln euro za sezon to stac go na cos wiecej niz celowanie w bramkarza.
0
Mając tyle sytuacji i wykorzystać tylko jedną?!Nie ma co się cieszyć tylko raczej przemyśleć czy to brak koncentracji czy umiejętności.Od piłkarzy w takim zespole jak Barcelona wymaga się więcej niż celowanie w bramkarza.
0
ku..rwo masz problem spotkajmy sie w cztery oczy