O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5611
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 6

Komentarze

6

Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu

0

przydala by sie bramka tego mu brakuje bo prob jest bardzo duzo

0

:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe

Zobacz wszystkie

6

Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu

0

:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe

0

przydala by sie bramka tego mu brakuje bo prob jest bardzo duzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?