Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu
:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe
Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu
:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe
Komentarze
6
Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu
0
przydala by sie bramka tego mu brakuje bo prob jest bardzo duzo
0
:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe
6
Tak sobie mysle... Ze Modric by mógł załatać lekko dziurę po Xavim . A Isco taki diament do oszlifowania , tylko kto ma to zrobić jak sam jest najlepszym technikiem w realu
0
:( pierwszy raz widzialem messiego w takiej formie;/ tyle strat ... gdzie byly jego podania genialne jak mu nie wychodzilo krecenie;/ mam nadzieje ze to tylko bylo przejsciowe
0
przydala by sie bramka tego mu brakuje bo prob jest bardzo duzo