Tym razem głosowali sami dziennikarze, myślę że jest to bardziej sprawiedliwe, bo jakby nie było są bardziej obiektywni. Jeszcze raz gratulacje dla CR7. :)
Umówmy się że na Copa America jest łatwiej zabłysnąć, bo moim zdaniem są to słabsze rozgrywki niż te w Europie. Argentyna od początku była tam faworytem i w ogóle zaskoczyło mnie to że nie oni wygrali. W Europie rozgrywki są dużo trudniejsze jest dużo więcej topowych drużyn, a co najważniejsze uczestniczy u nas więcej drużyn, tym bardziej jest trudniej się przepchać. Tak na marginesie, jeżeli ktoś ma kontuzje to nie powinno się go skreślać w walce o nagrody, bo to jest zdarzenie losowe. Każdemu może się przytrafić.
Komentarze
0
Polać mu, dobrze mówi :)
0
Nie wierzę że widziałeś WSZYSTKIE mecze w tym roku :P
0
Jeśli wygra Klubowe Mistrzostwa Świata, zgarnie również nagrodę Fifa dla najlepszego piłkarza w roku 2016. Czekamy :)
1
Gdyby głosowali tylko kibice Barcelony i reprezentacji Polski to Karakan wygrałby, a Lewandowski byłby drugi. Dzięki Bogu że tak nie jest :)
0
Tym razem głosowali sami dziennikarze, myślę że jest to bardziej sprawiedliwe, bo jakby nie było są bardziej obiektywni. Jeszcze raz gratulacje dla CR7. :)
17
Taki stronniczy typ zachowaj dla siebie :P
7
To jest Real w tym sezonie, grają do końca i to się opłaca.
7
Fart to Ty masz na drugie. Wygrywają trudne mecze i nie tracą idiotycznie punktów to ich cechuje.
4
Umówmy się że na Copa America jest łatwiej zabłysnąć, bo moim zdaniem są to słabsze rozgrywki niż te w Europie. Argentyna od początku była tam faworytem i w ogóle zaskoczyło mnie to że nie oni wygrali. W Europie rozgrywki są dużo trudniejsze jest dużo więcej topowych drużyn, a co najważniejsze uczestniczy u nas więcej drużyn, tym bardziej jest trudniej się przepchać. Tak na marginesie, jeżeli ktoś ma kontuzje to nie powinno się go skreślać w walce o nagrody, bo to jest zdarzenie losowe. Każdemu może się przytrafić.
4
Real Sociedad pokazał jak trzeba grać z Barceloną. Trener Realu zgniótł LE taktycznie :)