5 listopada 2013, 16:35
0
Domyślam się gdyż napisane jest , że cytuje "...prezydent Florentino Pérez przychylnie spojrzał na propozycję Adidasa.." ale mogę się mylić
5 listopada 2013, 16:00
wstydu nie ma *
Że Real wstydu nie by złożyć ofertę za najlepszego piłkarza swojego największego rywala ,którą i tak Barca odrzuci i wiadomo , że Messi na 101% nie opuściłby Barcelony dla pieniędzy oraz nie przeszedł do Realu tak jak np. Figo
14 października 2013, 08:55
Eto"o już nie gra w reprezentacji z powodów rodzinnych :/
9 października 2013, 16:03
Mangala oraz Cardozo . Bardzo chciałbym widzieć tą 2 w barwach Blaugrany :)
30 lipca 2012, 17:20
Wchodzę sobie na strone a tu taka Fajna informacja :) !
2 czerwca 2013, 09:36
jak najbardziej TAK !
18 września 2013, 22:55
[b] lol [/b]
8 sierpnia 2012, 22:53
Pinto jak Pinto ale Valdes też ładnie wybronił karnego :)
3 czerwca 2013, 23:06
Sprzedaż Songa,Bartry,Cesca oraz Thiago ? Weś zmień dilera :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Domyślam się gdyż napisane jest , że cytuje "...prezydent Florentino Pérez przychylnie spojrzał na propozycję Adidasa.." ale mogę się mylić
0
wstydu nie ma *
0
Że Real wstydu nie by złożyć ofertę za najlepszego piłkarza swojego największego rywala ,którą i tak Barca odrzuci i wiadomo , że Messi na 101% nie opuściłby Barcelony dla pieniędzy oraz nie przeszedł do Realu tak jak np. Figo
0
Eto"o już nie gra w reprezentacji z powodów rodzinnych :/
0
Mangala oraz Cardozo . Bardzo chciałbym widzieć tą 2 w barwach Blaugrany :)
0
Wchodzę sobie na strone a tu taka Fajna informacja :) !
0
jak najbardziej TAK !
0
[b] lol [/b]
0
Pinto jak Pinto ale Valdes też ładnie wybronił karnego :)
0
Sprzedaż Songa,Bartry,Cesca oraz Thiago ? Weś zmień dilera :)