1

@Sheepfan dzisiaj też było 10 km mniej

9

Najlepsze: umiejętność zareagowania pomimo trudności. Zabrakło trochę szczęścia (poprzeczka Messiego), trochę pomysłu. Generalnie widać, że to jeszcze nie jest to co Barcelona grać powinna. Są przebłyski, ale szału nie ma
Najgorsze: postawa w defensywie. Dwie stracone bramki, które nie wynikały z gry w dziesiątkę a z fatalnego ustawiania się, jeszcze gorszych decyzji i braku koncentracji.

1

Kto pokazuje CdR w tym sezonie?

0

Rywalizacja pomiędzy Bravo a Ter Stegenem może nam tylko posłużyć. Największy problem jest w tym, żeby nie spowodować frustracji jednego kosztem satysfakcji drugiego. Osobiście zastanawiałbym się czy w tym sezonie nie odwrócić -> Ter Stegen w La Liga, a Bravo w pozostałych rozgrywkach.

5

Pierwsza połowa jak najbardziej na plus. Cieszy, że Douglas nie odstaje od drużyny. Brawo dla Bartry za bardzo ładną asystę. Trochę mało skuteczny Rafinha, który kilka razy za bardzo się podpalił moim zdaniem. Ogólnie jednak mam wrażenie, że LA Galaxy to jednak niziutki poziom...

1

Wynik cieszy, gra nie do końca. Niepokoi mnie sytuacja Pique. Jeśli na treningach wygląda tak samo to nie rozumiem dlaczego Luis Enrique desygnuje go do gry (no chyba, że Bartra jest w jeszcze gorszej formie). Jeśli na treningach jest ok, a w meczach coś nie tak to Pique ma jakiś poważny problem z psychiką.

0

Dzięki :-)

0

Myślę, że jest jakaś kwota określona w kwestii pierwokupu. :-) Choć pewności nie ma... generalnie to nie jest złe rozwiązanie. Ogra się w lidze, zdobędzie doświadczenie i będzie mógł do nas wrócić.

0

Osobiście na pierwszy mecz z Sevillą to widzę taki skład:

Pinto - Adriano, Milito, Abidal, Maxwell - Dos Santos, Keita, Iniesta - Bojan, Ibrahimovic, Jeffren.

0

Czyli Dos Santos zmiennikiem dla Busquetsa. Dla mnie pasuje ;-)

Osobiście uważam że nie jest źle. Co prawda odeszli Dmytro i Marquez, ale w obronie mamy jeszcze trójkę Puyol, Pique, Milito. Do tego Abidal może grać w środku a przecież jest jeszcze cantera.

Pomoc też mamy w miarę kompletną. Dołączenie Dos Santosa w zasadzie zabezpiecza nam tyły. Poza tym mamy Keitę, Xaviego i Iniestę. A jest jeszcze Thiago, który w razie potrzeby może dostać szansę. Pamiętam jak poważną kontuzję dostał Xavi i wydawało się że Iniesta jest jeszcze za mało doświadczony... i co i okazuje się że wyrósł z niego wielki zawodnik.

Jeśli chodzi o pierwszą linię to mamy tu kłopot bogactwa:

Bojan, Ibra, Villa, Messi, Pedro, Jeffren. W zasadzie można tu układać wiele różnych kombinacji. Tak więc jeśli nie trafi się nic okazyjnego i sensownego to nie ma co więcej zmieniać.

0

O proszę nowy znaczek przy multimediach :-)

0

Wonderwall :-) fajny wybór

0

Powiem tak, osobiście jestem za... Jeżeli zespół C grałby w Terceta to byłoby niezłe rozwiązanie. Stopniowo zawodnicy mogliby być odsiewani. Juniorska drużyna => Barca C lub Barca B i potem albo pierwsza drużyna albo szukać nowego klubu.

0

No cóż... Trzeba przyznać że te filmiki są mega motywujące. ;-) Zwłaszcza że znalazł w nim "dobre słowo" praktycznie o każdym. Nawet Chygrinskiy się załapał :-)

0

Żeby zagrać Segunda Division musimy wygrać ten dwumecz, a ponadto jeszcze dwie rundy na nas czekają.

0

Gracias

0

Jest jeszcze szansa na jakiś dodatkowy serwer?

0

Dos Santos nie jest graczem pierwszego zespołu. Faktem jest że wystąpił w kilku spotkaniach ale to nie to samo...

0

Gracias ;-)

0

Jest Bojan za Ibrę ... chyba jakaś konztuzja ;/

0

UWAGA: Mecz jest w sobotę a nie w niedzielę...

0

No to w niedzielę z Athletic a we wtorek z Arsenalem to szykuje się niezła masakra. :/ Jeden dzień przerwy między meczami...

0

gracias

0

Niepokoi mnie tylko ten sędzia z madrytu.

0

Ooo.. dzięki już jest OK ;-)

0

Druga bramka nie działa na żadnym z serwerów...

0

Boże on nie musi mieć telefonu... Siądzie koło kogoś z klubu i ten ktoś będzie miał telefon i będzie przekazywał uwagi Guardioli więc nie sądzę by był to jakiś problem

0

Gracias senor... szkoda że nie jakieś zwycięstwo to :(

0

Dzięki

0

Dzięki :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?