MariuszDxxx, kazdy kibicuje komu chce. Barca jest moim ukochanym klubem i wali mnie to. Co innego jezeli sprawa ma sie do reprezentacji, ale jezeli chodzi o kluby wybor jest wolny. Moje serce bylo by rozdarte jedynie podczas meczu zaglebie sosnowiec - barcelona i tyle w tym temacie. Jak ci sie nie podoba nie siedz na stronce "sprzedawczykow".
MariuszDxxx, kazdy kibicuje komu chce. Barca jest moim ukochanym klubem i wali mnie to. Co innego jezeli sprawa ma sie do reprezentacji, ale jezeli chodzi o kluby wybor jest wolny. Moje serce bylo by rozdarte jedynie podczas meczu zaglebie sosnowiec - barcelona i tyle w tym temacie. Jak ci sie nie podoba nie siedz na stronce "sprzedawczykow".
Komentarze
0
MariuszDxxx, kazdy kibicuje komu chce. Barca jest moim ukochanym klubem i wali mnie to. Co innego jezeli sprawa ma sie do reprezentacji, ale jezeli chodzi o kluby wybor jest wolny. Moje serce bylo by rozdarte jedynie podczas meczu zaglebie sosnowiec - barcelona i tyle w tym temacie. Jak ci sie nie podoba nie siedz na stronce "sprzedawczykow".
0
MariuszDxxx, kazdy kibicuje komu chce. Barca jest moim ukochanym klubem i wali mnie to. Co innego jezeli sprawa ma sie do reprezentacji, ale jezeli chodzi o kluby wybor jest wolny. Moje serce bylo by rozdarte jedynie podczas meczu zaglebie sosnowiec - barcelona i tyle w tym temacie. Jak ci sie nie podoba nie siedz na stronce "sprzedawczykow".