O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

Lok

0

MariuszDxxx, kazdy kibicuje komu chce. Barca jest moim ukochanym klubem i wali mnie to. Co innego jezeli sprawa ma sie do reprezentacji, ale jezeli chodzi o kluby wybor jest wolny. Moje serce bylo by rozdarte jedynie podczas meczu zaglebie sosnowiec - barcelona i tyle w tym temacie. Jak ci sie nie podoba nie siedz na stronce "sprzedawczykow".

Zobacz wszystkie
Lok

0

MariuszDxxx, kazdy kibicuje komu chce. Barca jest moim ukochanym klubem i wali mnie to. Co innego jezeli sprawa ma sie do reprezentacji, ale jezeli chodzi o kluby wybor jest wolny. Moje serce bylo by rozdarte jedynie podczas meczu zaglebie sosnowiec - barcelona i tyle w tym temacie. Jak ci sie nie podoba nie siedz na stronce "sprzedawczykow".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?