O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik David Villa
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3814
  • Liczba komentarzy 631
  • Polecenia 1500

Komentarze

5

Co się poprzewracało ? Rozumiesz co to znaczy subiektywna opinia ? Barcelona za Valverde jest nudna jak flaki z olejem, meczów ligowych nie da się już w ogóle oglądać. Jeszcze w tamtym sezonie było to do zaakceptowania ze względu na kadrę. Ale w tym sezonie ma do dyspozycji ławkę kilkukrotnie lepszą, stworzoną do ofensywnego grania, a dalej gramy kupę. Wydaje mi się, że ponad połowa Polskich kibiców zaczęła oglądać Barcelonę ze względu na jej styl, a nie na wyniki na krajowym podwórku. Ostatnio większe emocje we mnie budzą mecze ekstraklasy niż mecz Barcelony z takim Leganes.

2

No to już wiadomo kto będzie gospodarzem derbów w USA - Barcelona. Real rewanż oczywiście zagra w Madrycie :P.

0

Kiedy to było ? I po co te wykrzykniki ? Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to kolega El dominatore napisał, że inni kibice się go pytają co taki 'Pajac' robi w takiej drużynie. Sam kolega El dominatore nie określa Pique takim epitetem.

0

Tak obecnie Pique to słaby obrońca, nie na miarę klubu z takimi aspiracjami jak Barcelona.

0

I tutaj zgadzam się z tobą, tylko różnica między Luisem a Pique jest taka, że Suarez nie raz udowadniał, że jak się weźmie za siebie to potrafi przesądzać o wynikach meczów, a Pique umówmy się, grał dobrze jak go Puyol trzymał za rączkę. Od kilku sezonów jego jedynym plusem jest to, że jak jest w dobrej formie to potrafi nie przeszkadzać. Do tego obciąża budżet płacowy dosyć mocno jak na formę, którą prezentuje.

Zobacz wszystkie

195

Jakby Real chociaż raz nie robiłby remontu swojego stadionu podczas finału pucharu króla to również byłby to miły gest.

144

Chyba się zorientowali, że Argentyna może nie polecieć do Rosji i se przeliczyli na kalkulatorach ile może to szekli kosztować ;d.

75

Jeszcze jak w tą niedziele byśmy wygrali z Realem, to zarząd da oficjalkę, że w sumie kadra zespołu na nowy sezon jest gotowa a odejście Neymara to wzmocnienie, które dało głębie zespołowi xD.

39

Jak Unzue zacznie wygrywać, to zaczniecie go wychwalać po niebiosa hipokryci, nikt z zewnątrz nie wie co prezentuję Uznue a już narzekacie, charyzmatyczni trenerzy nie zawsze są dobrym pomysłem dla zespołów, które głównie składają się z gwiazd, nie mówię że to świetny pomysł, ale też nie beznadziejny, czas pokaże.

28

Niech poczeka z pożegnaniem do dwumeczu z nami ;p.