0

"Krótka" xd

1

Messi, drogi kolego czas już strzelić karnego!
Vamos Messi !

1

Messi drogi kolego, czas już strzelić karnego ! ;D

0

Maradona, z każdym dniem bardziej mnie wkurzasz...
Mówiąc takie życzy można wywnioskować, że porostu jesteś zazdrosny.

0

Jest jeszcze na świecie ( i w szczególności w Argentynie) ktoś mądry ;)

1

To dziwne gdy w swoim kraju jesteś najmniej docenianym piłkarzem...
Nie wiem czy oni są ślepi czy głupi i chyba nie wiedzą kto tak na prawdę doprowadził Argentynę do tych finałów.. Może Messi nie walił bramki za bramką ale robił na boisku dużo większą robotę. Liczba asyst, dryblingów i celnych podań też mówią swoje ;)

0

Co za debil z tego gówno wiedzącego farinella..

0

Ma ktoś z tym filmik, bo tego nie widziałam :/ :D

2

Sędzia pewnie za Realem...

0

Xavi klasa sama w sobie 92 % celnych podań ;)

0

Maradona zmień dilera ;)

5

Dobrze mówi ! Polać mu !

0

Ktoś tu chyba nie umie uznać wyższości innych i nie umie przegrywać ;)
Neuer pozdro :D

0

Coś mu nie pykło xd

0

Douglasa oszczędzają na finał :P

0

A przy okazji gratulujemy Messiemu drugiego dziecka w drodze ;) :D

0

i główką też nie raz ;)

0

A wy dalej o tym samym...

0

Mi się też wydaje że to głownie przez stres i przez to że to on jest zazwyczaj w świetle reflektorów. Też często jest tak że jak Barca lub Argentyna przegra to mówią że jego winią ... (jak dla mnie to chore), A ja wygrają to wszyscy go uwielbiają...
P.S Na Mundialu przed finałem też wymiotował .

0

U niektórych wyczuwam mały ból dupy :)
Vamos Messi!

0

Jest już podany skład na dzisiejszy mecz ? ;)

0

"Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał." - Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?