To dziwne gdy w swoim kraju jesteś najmniej docenianym piłkarzem...
Nie wiem czy oni są ślepi czy głupi i chyba nie wiedzą kto tak na prawdę doprowadził Argentynę do tych finałów.. Może Messi nie walił bramki za bramką ale robił na boisku dużo większą robotę. Liczba asyst, dryblingów i celnych podań też mówią swoje ;)
Mi się też wydaje że to głownie przez stres i przez to że to on jest zazwyczaj w świetle reflektorów. Też często jest tak że jak Barca lub Argentyna przegra to mówią że jego winią ... (jak dla mnie to chore), A ja wygrają to wszyscy go uwielbiają...
P.S Na Mundialu przed finałem też wymiotował .
0
"Krótka" xd
1
Messi, drogi kolego czas już strzelić karnego!
Vamos Messi !
1
Messi drogi kolego, czas już strzelić karnego ! ;D
0
Maradona, z każdym dniem bardziej mnie wkurzasz...
Mówiąc takie życzy można wywnioskować, że porostu jesteś zazdrosny.
0
Jest jeszcze na świecie ( i w szczególności w Argentynie) ktoś mądry ;)
1
To dziwne gdy w swoim kraju jesteś najmniej docenianym piłkarzem...
Nie wiem czy oni są ślepi czy głupi i chyba nie wiedzą kto tak na prawdę doprowadził Argentynę do tych finałów.. Może Messi nie walił bramki za bramką ale robił na boisku dużo większą robotę. Liczba asyst, dryblingów i celnych podań też mówią swoje ;)
0
Co za debil z tego gówno wiedzącego farinella..
0
Ma ktoś z tym filmik, bo tego nie widziałam :/ :D
2
Sędzia pewnie za Realem...
0
Xavi klasa sama w sobie 92 % celnych podań ;)
0
Maradona zmień dilera ;)
1
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11217521_1450921595201849_2104923941873127654_n.jpg?oh=b9957c91c4e42dd5aaecd32760558158&oe=55D55C7D Hahah dokładnie :D
5
Dobrze mówi ! Polać mu !
0
Ktoś tu chyba nie umie uznać wyższości innych i nie umie przegrywać ;)
Neuer pozdro :D
0
Coś mu nie pykło xd
0
Douglasa oszczędzają na finał :P
0
A przy okazji gratulujemy Messiemu drugiego dziecka w drodze ;) :D
0
i główką też nie raz ;)
0
A wy dalej o tym samym...
0
Mi się też wydaje że to głownie przez stres i przez to że to on jest zazwyczaj w świetle reflektorów. Też często jest tak że jak Barca lub Argentyna przegra to mówią że jego winią ... (jak dla mnie to chore), A ja wygrają to wszyscy go uwielbiają...
P.S Na Mundialu przed finałem też wymiotował .
0
U niektórych wyczuwam mały ból dupy :)
Vamos Messi!
0
Jest już podany skład na dzisiejszy mecz ? ;)
0
"Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał." - Messi