7

Jak już to jeden dobry mecz.

1

Messi > Ronaldo,Bale,James

0

Przy pracy jaką odwala Enrique to prędzej realu :D

0

Żeby tylko nie było jak z Bojanem...

0

Ok sorry nie chciałem urazić po prostu jak dotąd jako jedyny napisałem że to zły transfer.

0

Jeśli to do mojego komentarza to czytaj ze zrozumieniem bo napisałem że na chwilę obecną jest dobry

0

Jak dla mnie bezsensowny transfer, na chwilę obecną może i jest dobry ale forma zaraz zacznie mu spadać.Według mnie trzeba było kupić młodego stopera który może i nie gra na takim samym poziomie ale ma jeszcze szanse się rozwinąć jak doria.

1

Nie rozumiem przecież wygrali bez messiego a nie wiadomo czy wynik byłby taki sam gdyby był na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?