Lio10Messi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak już to jeden dobry mecz.
1
Messi > Ronaldo,Bale,James
0
Przy pracy jaką odwala Enrique to prędzej realu :D
0
Żeby tylko nie było jak z Bojanem...
0
Ok sorry nie chciałem urazić po prostu jak dotąd jako jedyny napisałem że to zły transfer.
0
Jeśli to do mojego komentarza to czytaj ze zrozumieniem bo napisałem że na chwilę obecną jest dobry
0
Jak dla mnie bezsensowny transfer, na chwilę obecną może i jest dobry ale forma zaraz zacznie mu spadać.Według mnie trzeba było kupić młodego stopera który może i nie gra na takim samym poziomie ale ma jeszcze szanse się rozwinąć jak doria.
1
Nie rozumiem przecież wygrali bez messiego a nie wiadomo czy wynik byłby taki sam gdyby był na boisku.