LikeMike
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.
3
Jaki jest sens takich wywiadów?
0
Luźno można wyżej, rozwój do 90. Ja wziąłem 90 pare od PSG ^ ^
0
No my też jesteśmy bardzo zadowoleni :)
1
Z tym nie bedzie raczej problemu przy takiej konkurencji w linii pomocy.
2
Roberto w pomocy. Elegancko
0
Jak już kiedyś mówiłem, tylko dlatego że Messi kocha Barce zostanie. Każdy inny zawodnik tego pokroju widząc co sie tutaj dzieje 2 razy by sie nie zastanawial.
1
Jak w każdym poprzednim, a przy każdym dośrodkowaniu w pole karne modlitwa żeby mascherano kolejnej głowki nie przegrał..
0
I właśnie w takich momentach jak słabsza ostatnio forma Piquenbauera przydałby sie Martinez, a tak zostaje mascherano
5
Tylko smutne jest to ,że raczej na piłę od pomocy nie może liczyć.
9
Jeśli sam sobie okazji nie wypracuje to zapewne dzisiaj nie strzeli..
0
DI Maria... no nie moge...
1
chyba bym sie pociął ...
5
No my również..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobrze że Messi kocha ten klub, normalny juz dawno by wypi*rdolił....
0
Jeszcze się nie przekonali, że u nas nie ma rzeczy niemożliwych?
0
nie oszukujmy się.. mimo wszystko VeB!
1
Nie odniesie. Bliżej mu końca niż początku kariery,będzie tylko coraz gorzej..
Edit. Było kiedyś u niego dobrze? ...
0
to sie robi juz smieszne..
0
jest taki sport? :D
0
najlepsza synku.. najlepsza.
0
a to Ci niespodziewajka...
0
Niech sie zajmą aDURIZEM a nie pierdołami..
1
Dobrze im poszło!
0
Czego celebrował? XD
0
Nie ma wyjścia... Dawać Krzywickiego..
1
Nie moge sie doczekać nowego sezonu!
0
Jeżeli z przodu nadal będzie wystawiany "El Pipita" to skończy sie to tak jak ostatnio..
1
Szkoda, że bez Bravo.