0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

3

Jaki jest sens takich wywiadów?

0

Luźno można wyżej, rozwój do 90. Ja wziąłem 90 pare od PSG ^ ^

0

No my też jesteśmy bardzo zadowoleni :)

1

Z tym nie bedzie raczej problemu przy takiej konkurencji w linii pomocy.

2

Roberto w pomocy. Elegancko

0

Jak już kiedyś mówiłem, tylko dlatego że Messi kocha Barce zostanie. Każdy inny zawodnik tego pokroju widząc co sie tutaj dzieje 2 razy by sie nie zastanawial.

1

Jak w każdym poprzednim, a przy każdym dośrodkowaniu w pole karne modlitwa żeby mascherano kolejnej głowki nie przegrał..

0

I właśnie w takich momentach jak słabsza ostatnio forma Piquenbauera przydałby sie Martinez, a tak zostaje mascherano

5

Tylko smutne jest to ,że raczej na piłę od pomocy nie może liczyć.

9

Jeśli sam sobie okazji nie wypracuje to zapewne dzisiaj nie strzeli..

0

DI Maria... no nie moge...

1

chyba bym sie pociął ...

5

No my również..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobrze że Messi kocha ten klub, normalny juz dawno by wypi*rdolił....

0

Jeszcze się nie przekonali, że u nas nie ma rzeczy niemożliwych?

0

nie oszukujmy się.. mimo wszystko VeB!

1

Nie odniesie. Bliżej mu końca niż początku kariery,będzie tylko coraz gorzej..
Edit. Było kiedyś u niego dobrze? ...

0

to sie robi juz smieszne..

0

jest taki sport? :D

0

najlepsza synku.. najlepsza.

0

a to Ci niespodziewajka...

0

Niech sie zajmą aDURIZEM a nie pierdołami..

1

Dobrze im poszło!

0

Czego celebrował? XD

0

Nie ma wyjścia... Dawać Krzywickiego..

1

Nie moge sie doczekać nowego sezonu!

0

Jeżeli z przodu nadal będzie wystawiany "El Pipita" to skończy sie to tak jak ostatnio..

1

Szkoda, że bez Bravo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?