22 sierpnia 2011, 23:17
0
git
11 marca 2010, 10:02
skmińcie to :D http://img44.imageshack.us/img44/7200/realtimeerroratmadrid.gif
22 września 2009, 22:52
VeB_fcb thx za info
22 września 2009, 22:48
Panowie działa Wam ten myk z tym proxy? Bo wcześniej mi działało ale dziś nie hula, a nic nie ruszałem dalej jest tak jak było wcześniej. ;>
31 sierpnia 2009, 23:37
Dajcie Zlatanowi czas OMG ! będzie dobrze !
22 czerwca 2009, 16:02
pepefcb + chemik_1992. Tak uwazam ze etoo mial raczej kiepski sezon, fakt strzelil te 28 w lidze ale przy tylu okazjach co on mial to taki torres czy villa albo etoo w formie to by mieli z 50 bramek. Pozdrawiam [=
23 czerwca 2009, 19:17
Druga nuta lepsiejsza ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
git
0
skmińcie to :D http://img44.imageshack.us/img44/7200/realtimeerroratmadrid.gif
0
VeB_fcb
thx za info
0
Panowie działa Wam ten myk z tym proxy? Bo wcześniej mi działało ale dziś nie hula, a nic nie ruszałem dalej jest tak jak było wcześniej. ;>
0
Dajcie Zlatanowi czas OMG ! będzie dobrze !
0
Dajcie Zlatanowi czas OMG ! będzie dobrze !
0
pepefcb + chemik_1992. Tak uwazam ze etoo mial raczej kiepski sezon, fakt strzelil te 28 w lidze ale przy tylu okazjach co on mial to taki torres czy villa albo etoo w formie to by mieli z 50 bramek. Pozdrawiam [=
0
Druga nuta lepsiejsza ;D
0
skmińcie to :D http://img44.imageshack.us/img44/7200/realtimeerroratmadrid.gif
0
Panowie działa Wam ten myk z tym proxy? Bo wcześniej mi działało ale dziś nie hula, a nic nie ruszałem dalej jest tak jak było wcześniej. ;>