0

Takich kibiców \/ (koko) nie chcemy ;)

0

http://yfrog.com/289oc0j . Pedro : D na luzie biegnie a typek obok niego to chyba maxa wycisnął : D

0

Cieszy mnie gra Masche w pierwszym : D. No i Adriano mam nadzieje że nie spali : )

0

Culé a muerte

He-he ładne porównanie : D

Dobrze mieć pewne informacje prosto z Hiszpanii Dziękujemy :)

0

Oczywiście Barcelony .Wybaczcie ten błąd który podkusił mnie aby przy spamować

0

@Blau Grana Zgadza się :)

0

Busquets mecz życia ;) . Barca zagrała dobrze. VeB

0

Będzie kasa na inne transfery w następnym sezonie .! VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?