O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4743
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

Odejście Tito wyjdzie tylko na dobre...

0

http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/hit-lata-2013-edinson-cavani-oficjalnie.html - bardzo polecam, dobry opis obecnej sytuacji na rynku.

0

0

Zobacz wszystkie

0

Tiago 18 mln, a Real placi za pilkarza klase nizej 40 haha
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/francja-czy-urugwaj-zapowiedz-finau.html - a tutaj zagra kolejny gracz przyszłosci na srodku pola

0

Odejście Tito wyjdzie tylko na dobre...

0

http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/znani-zapomniani-odcinek-drugi.html
Przypominaja mi sie te zagrania rabona ;)
ilu w FCB juz bylo takich graczy ktorzy nie wytrzymali presji...

0

0

Bez sensu z rezerwowego w rezerwowego, o co mu chodzi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?