Użytkownik zbanowany
20 lipca 2013, 00:16
0
19 lipca 2013, 18:26
Odejście Tito wyjdzie tylko na dobre...
17 lipca 2013, 14:50
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/hit-lata-2013-edinson-cavani-oficjalnie.html - bardzo polecam, dobry opis obecnej sytuacji na rynku.
17 lipca 2013, 01:36
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/hit-lata-2013-edinson-cavani-oficjalnie.html - świetny felieton na temat obecnych cen piłkarskich
16 lipca 2013, 13:07
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/znani-zapomniani-odcinek-piaty.html - polecam, bardzo dobry cykl
12 lipca 2013, 13:41
Tiago 18 mln, a Real placi za pilkarza klase nizej 40 haha http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/francja-czy-urugwaj-zapowiedz-finau.html - a tutaj zagra kolejny gracz przyszłosci na srodku pola
4 lipca 2013, 19:45
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/znani-zapomniani-odcinek-drugi.html Przypominaja mi sie te zagrania rabona ;) ilu w FCB juz bylo takich graczy ktorzy nie wytrzymali presji...
3 lipca 2013, 00:23
Bez sensu z rezerwowego w rezerwowego, o co mu chodzi ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Odejście Tito wyjdzie tylko na dobre...
0
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/hit-lata-2013-edinson-cavani-oficjalnie.html - bardzo polecam, dobry opis obecnej sytuacji na rynku.
0
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/hit-lata-2013-edinson-cavani-oficjalnie.html - świetny felieton na temat obecnych cen piłkarskich
0
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/znani-zapomniani-odcinek-piaty.html - polecam, bardzo dobry cykl
0
Tiago 18 mln, a Real placi za pilkarza klase nizej 40 haha
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/francja-czy-urugwaj-zapowiedz-finau.html - a tutaj zagra kolejny gracz przyszłosci na srodku pola
0
Odejście Tito wyjdzie tylko na dobre...
0
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/znani-zapomniani-odcinek-drugi.html
Przypominaja mi sie te zagrania rabona ;)
ilu w FCB juz bylo takich graczy ktorzy nie wytrzymali presji...
0
http://jedenastymetr.blogspot.com/2013/07/znani-zapomniani-odcinek-piaty.html - polecam, bardzo dobry cykl
0
Bez sensu z rezerwowego w rezerwowego, o co mu chodzi ?