chłopaki nie mówcie że wy wierzyliście ze wygramy jak ktoś się zna i patrzał na 11 wystawione przez trenerów to wiedział ze mamy w plecy , ale jest jeszcze jeden mecz oby GUARDIOLA nie popełnił znowu tekiego błendu i wystawił taki skład
Jak widzałeś wszystkie mecze Hiszpani to chyba zauwarzyłeś jakom on ma moc w lewej nodze niewidzałeś jaki on jest niebeszpieczny przed bramkom przećiwnika ??
Jak tego niezauważyłeś to niemasz pojencia o piłce niozenej.A co do Capela to standardowy piłkarz takego klubu jak Valencia,Lyon.Monachium zaden talent bo młody tesz juz nie jest ale niegra zle miał by szanse sie przedostac do takego klubu jak barcelona czy iny na tym poziomie!!!Prezes ty sie podjarałeś tym meczem wczorajszym Capel grał wczoraj bardzo dobrze ale to był jego najlepszy wystemp w karierze chyba on ma takie rzuty nie jest jeszcze na tyle dobrym piłakrzem zeby sprzedawać takom jakość na karzdych meczach Premiery Division .
2 ruzne osoby 2 rużne style gry obydwaj som zajebiśće szybcy widzałem Riberiego live na alianz arena to co on robi z piłkom jest naprawde świetne ale on jest pomocnikem a Tevez napastnikem!!
Ja słyszałem jego intewiu w telewizji jak mówił po niemiecku śmiać można jak sie rozumie niemiecki ja umiem po niemiecku perfekcyjne i tak jak on te słowa wymawia to z beki niemorzona hehe ale co mu sie dziwić!
Komentarze
0
a co do wp to się popisali Valdes na bramce i puchar dla sevili hehe
0
chłopaki nie mówcie że wy wierzyliście ze wygramy jak ktoś się zna i patrzał na 11 wystawione przez trenerów to wiedział ze mamy w plecy , ale jest jeszcze jeden mecz oby GUARDIOLA nie popełnił znowu tekiego błendu i wystawił taki skład
0
messi ma dziś urodziny.
Wszystkiego najlepszego!!
0
messi ma dziś urodziny.
Wszystkiego najlepszego!!
0
WIECIE CO ??
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
0
Preza!!!
Jak widzałeś wszystkie mecze Hiszpani to chyba zauwarzyłeś jakom on ma moc w lewej nodze niewidzałeś jaki on jest niebeszpieczny przed bramkom przećiwnika ??
Jak tego niezauważyłeś to niemasz pojencia o piłce niozenej.A co do Capela to standardowy piłkarz takego klubu jak Valencia,Lyon.Monachium zaden talent bo młody tesz juz nie jest ale niegra zle miał by szanse sie przedostac do takego klubu jak barcelona czy iny na tym poziomie!!!Prezes ty sie podjarałeś tym meczem wczorajszym Capel grał wczoraj bardzo dobrze ale to był jego najlepszy wystemp w karierze chyba on ma takie rzuty nie jest jeszcze na tyle dobrym piłakrzem zeby sprzedawać takom jakość na karzdych meczach Premiery Division .
0
2 ruzne osoby 2 rużne style gry obydwaj som zajebiśće szybcy widzałem Riberiego live na alianz arena to co on robi z piłkom jest naprawde świetne ale on jest pomocnikem a Tevez napastnikem!!
0
BAN!
mod
0
WIECIE CO ??
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
0
no i ma racie zastanowi sie po sezonie
Ja słyszałem jego intewiu w telewizji jak mówił po niemiecku śmiać można jak sie rozumie niemiecki ja umiem po niemiecku perfekcyjne i tak jak on te słowa wymawia to z beki niemorzona hehe ale co mu sie dziwić!