0

CO ty net opowiadasz. Masche i Alves bez formy ??? Nie maja rytmu meczowego to graja kiche. Najlepiej myslec ze Montoyia dawno nie grał to niech sobie chłopak troche pobiega z Sevilla. Dramat jak Tata sie nie opamieta to mozemy marzyc o LM
Messi musi dostac kopniaka na obudzenie bo narazie stoi i czeka na piłke

0

Vamos :P Jak bym was pomiescił wszystkich to zaprosibym na impreze ale sorry mam za mały pokoj wiec bede sam swiętował :) BARCA BARCA BAAAARCA !!!!!!

0

Już wole Valdesa o d Reiny

0

Casillas ???

0

koledzy na jakich kanałach w sobote bedzie mozna ogladnac ten wspaniały klasyk w wykonaniu Barcy ??? Proszę napiszcie

0

Haha dobre kolego sebekbarca7... Tam wiecznie sie taVie tematy odbywaja.

0

Sam Fabregas tego chciał. Po co w zeszłym sezonie przedłuzył kontrakt jak podobno bardzo chciał przejsc do Barcy ???? To teraz bedzie dalej pracował z Wengerem.

0

Od poczatku nazywany diamentem którego nie wolno było wypuścić jak Ceska... Fabregasa przyjscie ustawiło by srodek pomocy na dobre kilka sezonów ;)

0

Teraz czekamy na popisy Alexisa ;)

0

Moze nie od razu precz ale 30mln i moze przyjsc wiecej nie jest wart

0

Co do koszulki Pepa to prosze stanowcze słowa. Poszukajcie sobie panowie kim jest jego żona to zobaczycie ze ubierany jest z najwyzszej półki... A co do meczu to Thiago dostaje szanse i udowadnia ze ces nie jest potrzebny za to obrona jest do wzmocnienia... Jak narazie to pomocnicy musza grac na tych pozycjach.

Bravo Thiago ;) bravo Barca ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?