0

Właśnie, link jakiś?

3

Oceniasz kadrę LE jako słabszą tylko dlatego, że przegrali El Clásico ?

0

Dokładnie, jeden co mądrze prawi :)

0

Szkoda kurcze, znów na necie trzeba będzie oglądać :/

0

Można gdzieś to w TV obejrzeć? Cyfrowy Polsat :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?