0

Powiem tak, Messi niech się nie przejmuje Maradoną ale fakt mógłby więcej dogrywać do innych lecz niech się nie wzoruje na Diego

0

Panowie spokojnie Keita pokaże swoje umiejętności. Co do Hnerego to niech schodzi na środek w czasie meczu jego pozycje może dublować abidal w ataku. a własnie lewą stronę ubezpieczać czy to Keita czy to Toure

0

Za pedro lepiej chyba by było, żeby Bojan mimo wszystko był. Eto'o na prawej Henry na lewej a Bojan na szpicy

0

Sugeruje, że Wisła ma się nie przejmować tym iż już dzisiaj odpadną z LM;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?