Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!
Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!
Komentarze
0
Po prostu: dziękujemy Pep!
0
Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!
0
Po prostu: dziękujemy Pep!
0
Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!