Ogląda może ktoś z was mecz PSG? Nie wiem czy ich gra zawsze wygląda tak kiepsko czy może Montpellier gra świetny mecz, ale jeśli PSG tak samo zagra we wtorek to nie bawiąc się w przesadną kurtuazję w stosunku do rywala - po miliarderach z Paryża może nie być czego zbierać.
Tak oglądam ten mecz Realu i zacząłem się zastanawiać dlaczego wszyscy przypinają im łatkę "drugiej najlepszej drużyny świata" czy też "najlepszego Realu w historii". Nie chcę się tutaj napinać, Królewscy to świetny zespół ale skąd te wszystkie opinie? Od paru lat Real nie grał z nikim z europejskiej czołówki poza nami (a wszyscy wiemy jak kończyły się te mecze). Chłopaki z Madrytu regularnie dają wycisk ligowym średniakom, dali popalić paru miernym drużynom w lidze mistrzów, a teraz męczą się niemiłosiernie z Cypryjskim Apoelem. W tym samym czasie my regularnie gramy z takimi zespołami jak MU, Arsenal, Bayern czy Milan i osiągamy świetne wyniki. Naprawdę wstrzymałbym się z tworzeniem opinii jakoby dzisiejszy Real był jedynym zespołem mogącym równać się z Barcą. Dajmy im pograć, niech zagrają parę spotkań z naprawdę wymagającymi rywalami i wtedy zobaczymy na co naprawdę ich stać.
Komentarze
1
wejdz na Livesports pl, klikasz na odpowiedni mecz i wchodzisz w zakładkę "składy".
0
Możesz poszukać transmisji na ustream.tv
0
Link do treningu http://m.youtube.com/?client=mv-google#/watch?v=8nZkufmnxgY
Około 41:30 zaczyna się mecz kontrolny, warto obejrzeć.
0
W tamtym sezonie news pojawiał się po każdej kolejce, pichichi, asysty, zamora itp. Mam nadzieję, że redakcja z tego nie zrezygnowała.
0
W tym seozonie nie będzie newsów ze statystykami La Liga?
1
wejdz na Livesports pl, klikasz na odpowiedni mecz i wchodzisz w zakładkę "składy".
0
Przeczesalem kanały i znalazłem, TV Tunisia 1 program 683 na platformie "n"
0
Ciekawe jakim zespołem pocinał Messi : D
0
Ogląda może ktoś z was mecz PSG? Nie wiem czy ich gra zawsze wygląda tak kiepsko czy może Montpellier gra świetny mecz, ale jeśli PSG tak samo zagra we wtorek to nie bawiąc się w przesadną kurtuazję w stosunku do rywala - po miliarderach z Paryża może nie być czego zbierać.
0
Tak oglądam ten mecz Realu i zacząłem się zastanawiać dlaczego wszyscy przypinają im łatkę "drugiej najlepszej drużyny świata" czy też "najlepszego Realu w historii". Nie chcę się tutaj napinać, Królewscy to świetny zespół ale skąd te wszystkie opinie? Od paru lat Real nie grał z nikim z europejskiej czołówki poza nami (a wszyscy wiemy jak kończyły się te mecze). Chłopaki z Madrytu regularnie dają wycisk ligowym średniakom, dali popalić paru miernym drużynom w lidze mistrzów, a teraz męczą się niemiłosiernie z Cypryjskim Apoelem. W tym samym czasie my regularnie gramy z takimi zespołami jak MU, Arsenal, Bayern czy Milan i osiągamy świetne wyniki. Naprawdę wstrzymałbym się z tworzeniem opinii jakoby dzisiejszy Real był jedynym zespołem mogącym równać się z Barcą. Dajmy im pograć, niech zagrają parę spotkań z naprawdę wymagającymi rywalami i wtedy zobaczymy na co naprawdę ich stać.