LOVEbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
PSZCZÓŁKI.
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MESSI!
0
no własnie jak mówi kolega na dole. WIARA! :)
0
spokojnie Messi da rade. :D
0
kurde mam '' n '' i bede musiała ogladac na necie. Tylko jest tu tyle stronek że nieiwem która byłaby najlepsza. MOże ktoś mi doradzi?
Vamos Barça !
0
pomimo tego co się wydarzyło [*] , wiara w nasz klub jest silna.
my wszyscy wiemy że stac nas na zwycięstwo, stac nas na wiele bramek. Wiemy że mamy przed sobą godnego przeciwnika. Najważniejsze jest to że wierzymy. VISCA EL BARCA.
0
zagi 10 - hahaaha no , dumni po porażce. (;
0
no ja też po tacie nie mam ;d
0
ten mecz jest nasz, nie ma innej opcji - BARCA wygra!
tak jak inni , myśle ze bedzie 3:1 ( ;
Yaya niech wejdzie. a Ibra strzeli bramke.
i już, i tak mamy pierwsze miejsce jak narazie.
0
ja tak samo , kibicuje BARCELONIE od 3 lat.
i nigdy nie zwątpiłam w ich możliwości, bo są naprawde znakomici.
0
no i własnie, YAYA NA BOISKO!
0
całkowita racja, Faraon!
nie lubie takiego czegoś, teraz już wszyscy wierzą w to że napewno wygramy, a co było nie dawno? ;/ masakra. a co do Valdesa to każdy ma swoje gorsze dni, miejmy nadzieje ze więcej sie to nie zdarzy i dzisiajszy mecz zaliczymy do wygranych. (;
pozdro all.
0
mówiłam że tak bedzie. Juz wszyscy gol gol, a jeszcze kilka munut temu, były jęki i wyzwiska. Trzeba wierzyc w swoją drużynę a nie po jednym błedzie już rezygnowac.
FlyEmirates
a Ty kolego, chyba pomyliłes strony.
jak coś sie nie podoba, to po co wgl tu wchodzisz?
nara i tyle, pozdro.
0
mówiłam, a wy wszyscy odrazu panikujecie. ;d
0
Gielar00 - racja racja.
opanujcie się troche. jeszcze wszystko przed nami. ;)
0
no, uważacie się za kibiców, za wiernych fanów? gratuluje inteligencji, jeden bład i już kreślicie itp. No lol, szanujcie się troche. Nie pamiętacie już jak Valdes ratował dupę zawodnikom? wtedy to valdes, valdes. ;/
BARCA! nic się nie stało, nic się nie stało!!!!!!!!
wiara czyni cuda koledzy. ;)
0
bAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARca!
ibra jestes boski!
brawa dla Puyola. :)
0
bAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARca!
ibra jestes boski!
brawa dla Puyola. :)
0
http://www.iraqgoals.net/3826-fc-barcelona-vs-real-madrid-.html
wgl mi nie tnie. ;)
0
http://www.iraqgoals.net/3826-fc-barcelona-vs-real-madrid-.html
piękny gol!
0
http://www.iraqgoals.net/3826-fc-barcelona-vs-real-madrid-.html
0
brawo Puyoul!
0
własnie, tzreba wierzyc. ;)
ja tez wierze. zobaczycie, wygramy!
http://www.iraqgoals.net/3826-fc-barcelona-vs-real-madrid-.html
tu wgl nie tnie.
0
ludzie, BARCA jest wielka! napewno nie przegrają, trzeba wierzyc!druga połowa bedzie lepsza, Ibra na osiko i jechana!
BAAAAAAAAAAAAAAAARCA!
0
dajcie jakieś linki.
bo połowa tnie. ;/ ;/
BARCA!
0
BARCA! ;)
świetny mecz. BRAWWO!
0
[*]
niech spoczywa..
0
Haryztybetu - masz bardzo dużo racji. i zgadzam się z Tobą w 100 %.
Yaya, powinien więcej grac, ale przecież nikt nie wie dokładnie o co w tym wszystkim chodzi, i kto tu mówi najwięcej prawdy. ;)
0
e, w naszej Polskiej lidze to już chyba nic nie da sie zrobic..
coraz gorzej, spadamy na psy.
barca
0
HENRY i tak zawsze będzie najlepszy;*
brawo!