LOOZ
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, właśnie dlatego, że pobrali te urlopy i kupili bilety powinni uszanować kibiców i przyjechać. Tyle. W trakcie sezonu też grali bez trenera i nikt nie robił problemu. Tak jak pisałem: choroba Tito to straszna rzecz, ale to nie jest w żadnym wypadku powód do odwoływania meczu, bo gdyby to był finał Ligi Mistrzów to nikt by takich problemów nie robił - słowo klucz: pieniądze. Zapewne mecz z Lechią odbędzie się i tak wkrótce, może za rok, ale jestem pewien, że gdyby ta wiadomość wyszła przed meczem z Bayernem to mecz i tak by się odbył. Tu jest problem.
I nie piszcie mi o wielkim kibicowaniu, bo mi się chce śmiać jak czytam te wypociny nastoletnich fanatyków o miłości do klubu...
0
Decyzja z dupy wzięta. Nawrót choroby? Ok. Wiadomo, straszna sprawa i życzenia powrotu do zdrowia. Każdy jest z Tito, ale po co od razu odwoływać mecz DZIEŃ PRZED nim? DZIEŃ PRZED!!! Wielu kibiców już czeka w Gdańsku, cześć ma zaplanowany weekend, bilety itd. to tylko pokazuje gdzie ma nas piłkarska zachodnia Europa. Taka jest smutna prawda. Potraktowali ten mecz jak sparing z czwartoligowcem na boisku treningowym tylko zapomnieli, że będzie na nim pewnie kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Ogłaszają żałobę, gdy nawet dokładnie nie wiadomo czy sprawa jest aż tak poważna. Gdzie szacunek dla kibiców?
0
To co robi Neymar na tym turnieju to przechodzi ludzkie pojęcie. Naprawdę się tego nie spodziewałem - najlepszy zawodnik turnieju jak na razie. Większość akcji Brazylii to jego zasługa.
0
Przed nami kolejne lata dominacji Hiszpanów w świecie. Nie widać nikogo kto mógłby ich powstrzymać.
0
Wydaje mi się, że Tito nie ma charakteru przywódcy, ale raczej charakter doradcy. Brak mu charyzmy i umiejętności motywacji zawodników. Jak widzę go stojącego przez 3/4 meczu z załamanymi rękoma i wzrokiem jakby miał zaraz usnąć to wiem, że drużynie brakuje takiego Guardioli, który był na boisku razem z zawodnikami i jak nie szło to umiał odpowiednio zareagować. Taki wynik jak z Bayernem za Guardioli nie byłby możliwy - jestem tego pewien. Nie ważne czy z Messim czy bez, bo to była kwestia wstrząśnięcia zawodnikami.
0
Mourinho v2. Rynsztok trenerski.
0
KingLeonidas
"1. Mou poukładał sobie w Madrycie wszystko po swojej myśli. Poza tym jest świetnym taktykiem, czego nie można powiedzieć o sztabie trenerskim Barcelony. Teraz ma nas w jednym palcu i nawet rezerwami gra jak równy z równym. Jak się nic nie zmieni w Barcelonie to każdy kolejny mecz z Madrytem Jose będzie w plecy."
Poukładał? Jak dla mnie to ma kupę szczęścia w meczach z Barcą i nic więcej. "Poukładanie" z kolei widać w lidze, gdzie bije się o drugie miejsce.
Superpuchar powinien być rozstrzygnięty w pierwszym meczu a teraz trafił na Barcelonę bez trenera i formy co w powiązaniu z pomocą sędziów dało takie skutki. W LM znów też jedzie na plecach sędziów po trofeum. Fura szczęścia a nie poukładanie. Przypomnij sobie co mówiono jeszcze 2 miesiące temu.
0
Neutralny22
Ciężko nazwać upokorzeniem pierwsze zwycięstwo w lidze na własnym boisku po iluśtam latach. W dodatku tylko dzięki sędziemu, przy takiej przewadze punktowej i z Barceloną bez trenera na ławce...
0
Niestety, ale moim zdaniem to właśnie Xavi zwalniał grę w ostatnim miesiącu. Brak kreatywnych podań, ruchu do przodu - cały czas w poprzek boiska. Czas na Thiago.
0
Dlaczego nie w markecie?
0
Celem takiego działania jest chyba ocieplenie stosunków i wprowadzenie nowych standardów w Hiszpanii - solidarności w walce z resztą Europy, ale nie oszukujmy się - dopóki tłumacz-furstrat jest w Madrycie na podobną akcję ze strony Realu nie ma co liczyć w przyszłości.
0
Ufff. Jak ja się cieszę, że kryzys przyszedł w tym momencie. To jest taki sam czas jak rok temu podczas tygodnia z Chelsea i Realem. Brak szybkości akcji i jakiejś chęci do gry po kilku niewykorzystanych sytuacjach. Oby tylko przebudzenie przyszło szybciej niż w poprzednim sezonie.
0
Te liczby są kosmiczne. Totalna dominacja.
0
Ale kompleksy ma ten tłumacz względem Barcelony. Od przyjścia do Realu jest to jeden z największych błaznów w tym zespole.
0
Skończmy w ogóle pisać o tych niczym niepotwierdzonych podwórkowych rekordach. O taki rozgłos chodzi właśnie ich twórcom a i tak nikt nie traktuje tego poważnie...
0
zinedinezidane
A tak gra toczyła się przez pierwsze 20 minut, po których wszystko wróciło do normy i real mógł jedynie patrzeć jak pilka chodzi pomiędzy zawodnikami Barcelony...
0
Villa i jego ciąg na bramkę to coś czego brakowało w końcówce poprzedniego sezonu. Nie było tego szarpnięcia i stąd problemy w meczach z np. Chelsea.
0
@whatis
Tylko dlaczego wypowiedzi Mou na temat ZP dla CR7 nazywasz żebraniem
Bo robi to już od jakiegoś czasu i jego tłumaczenia są co najmniej bezsensowne. Raz mówi o tym, że nie ma najlepszego zawodnika - później, że Cristiano i Messi są na równi, ale SPRAWIEDLIWOŚĆ nakazuje przyznanie nagrody Cristiano. Do tego dochodzi smutek niedocenionego Cristiano, który w swoim mniemaniu jest najlepszy. Akcja marketingowa słaba i wydaje mi się, że żadna z głosujących osób tego nie łyknie...
0
Po pierwsze: przeczytajcie dokładnie moją wypowiedź.
Po drugie: za lata gry dla Barcelony i Hiszpanii na ZP zasłużyli także: Xavi i Iniesta. W tym sezonie obronili tytuł ME i wydaje mi się to dużym osiągnięciem. Iniesta został także najlepszym zawodnikiem najważniejszego turnieju w tym sezonie - to mało?
Po trzecie: będę zadowolony jak ZP dostanie Messi.
Po czwarte: nie zawsze inne zdanie od waszego to głupoty jak sugerujecie. Jak widzicie po ocenach mojego komentarza nie jestem sam w takim podejściu do nagrody za obecny sezon.
0
Prawdę mówiąc wolałbym aby Złotą Piłkę dostał ktoś z trójki: Iniesta, Xavi, Casillas niż Messi. Pilkarsko oczywiście najbardziej zasłużył Messi, ale dla nich to już chyba ostatnia szansa na jakąkolwiek nagrodę indywidualną. Messi jeszcze przez kilka lat będzie głównym kandydatem do jej zdobycia.
0
Wreszcie Argentyna wygląda tak jak powinna wyglądać: dobra atmosfera i zgranie. Liczę na naprawdę dobry występ w Brazylii.
0
Inna sprawa, że redaktorem rm.pl nazwał plik "agdziealves.jpg" co mówi wszystko o jego poziomie...
0
Bardzo dobra i odważna decyzja. Potrzebne są zmiany a najlepiej zacząć je od góry. Ja mam nadzieję, że to się potwierdzi.
0
Od początku tego sezonu Pique powinien siedzieć na ławce. Większość bramek wpada po jego błędach. Tak było w meczach z Realem, tak jest i teraz.
0
Najlepszy obecnie skład. Szczególnie cieszy brak Villi.