Dokładnie tak było. Zresztą nie wierzę w to, że Messi się nie angażuje, bo myśli o Mundialu. Co za bzdura. Ten kto tak uważa to musi też wierzyc, że jak Messi nie trafia do bramki z 5 metrów, tak jak po patelni od Neymara z Atletico, to dlatego, że pomyślał: "Hmmm lepiej spartolę tę 100 i potem jeszcze 7 innych, bo przecież myślę o Mundialu, nie mogę tego strzelic". Messi nie ma formy, tak po prostu i teraz jest zwyczajnie słaby. Sprzedac? Niekoniecznie, ale musi przyjsc trener, który ustawi Leo, a nie Leo jego. Wtedy będzie cykac.
A pomyślał ktoś z was, że takich zmian się nie robi, jak chce się gonic wynik? Dla mnie sprawa jest jasna. Dwa zaprzyjaźnione kluby, szansa na wyjście z grupy dla Ajaxu w przypadku wygranej. Barca ma mecz u siebie i pewnie wygrają, Ajax będzie musiał powalczyc. Moim zdaniem Barca wyłożyła pałę, żeby dac szansę Ajaxowi. A przynajmniej zapewnic Ligę Europy.
Gdyby głosowania do parlamentu były jawne i zagłosowałbyś na PO, to twoja PiSowska, prokościelna i wierząca w Boga jedynego sąsiadka, dawno spaliłaby Ci chałupę. Ot tylko o teorii i praktyce;]
Real też nie wygrał niczego, więc kto wie. Chociaż martwi mnie, że to jest jednak plebiscyt popularności, coś jak taniec z gwiazdami. Kto jest bardziej popularny ten wygrywa.
Dokładnie tak było. Zresztą nie wierzę w to, że Messi się nie angażuje, bo myśli o Mundialu. Co za bzdura. Ten kto tak uważa to musi też wierzyc, że jak Messi nie trafia do bramki z 5 metrów, tak jak po patelni od Neymara z Atletico, to dlatego, że pomyślał: "Hmmm lepiej spartolę tę 100 i potem jeszcze 7 innych, bo przecież myślę o Mundialu, nie mogę tego strzelic". Messi nie ma formy, tak po prostu i teraz jest zwyczajnie słaby. Sprzedac? Niekoniecznie, ale musi przyjsc trener, który ustawi Leo, a nie Leo jego. Wtedy będzie cykac.
Aveiro,
Dobrze mówi o strzałach z dystansu. Nie ma takiego grajka. Polać mu. A tak naprawdę nie ma się co bać. Przejdziemy Chelsea na pewno. Szczęście się odwróci.
Gdyby głosowania do parlamentu były jawne i zagłosowałbyś na PO, to twoja PiSowska, prokościelna i wierząca w Boga jedynego sąsiadka, dawno spaliłaby Ci chałupę. Ot tylko o teorii i praktyce;]
Tak sobie myślę, że może po niekorzystnym wyniku w CdR, tito zdecydował żeby się chłopaki nie forsowali. Oby tak było, bo nie widzę rewanżu w Maladze z taką grą w różowych barwach. Drugi taki mecz z rzędu, Oby nie było coś nie tak.
Komentarze
2
Dokładnie tak było. Zresztą nie wierzę w to, że Messi się nie angażuje, bo myśli o Mundialu. Co za bzdura. Ten kto tak uważa to musi też wierzyc, że jak Messi nie trafia do bramki z 5 metrów, tak jak po patelni od Neymara z Atletico, to dlatego, że pomyślał: "Hmmm lepiej spartolę tę 100 i potem jeszcze 7 innych, bo przecież myślę o Mundialu, nie mogę tego strzelic". Messi nie ma formy, tak po prostu i teraz jest zwyczajnie słaby. Sprzedac? Niekoniecznie, ale musi przyjsc trener, który ustawi Leo, a nie Leo jego. Wtedy będzie cykac.
0
A pomyślał ktoś z was, że takich zmian się nie robi, jak chce się gonic wynik? Dla mnie sprawa jest jasna. Dwa zaprzyjaźnione kluby, szansa na wyjście z grupy dla Ajaxu w przypadku wygranej. Barca ma mecz u siebie i pewnie wygrają, Ajax będzie musiał powalczyc. Moim zdaniem Barca wyłożyła pałę, żeby dac szansę Ajaxowi. A przynajmniej zapewnic Ligę Europy.
0
Gdyby głosowania do parlamentu były jawne i zagłosowałbyś na PO, to twoja PiSowska, prokościelna i wierząca w Boga jedynego sąsiadka, dawno spaliłaby Ci chałupę. Ot tylko o teorii i praktyce;]
0
Zabiłeś temat...:P
0
Real też nie wygrał niczego, więc kto wie. Chociaż martwi mnie, że to jest jednak plebiscyt popularności, coś jak taniec z gwiazdami. Kto jest bardziej popularny ten wygrywa.
2
Dokładnie tak było. Zresztą nie wierzę w to, że Messi się nie angażuje, bo myśli o Mundialu. Co za bzdura. Ten kto tak uważa to musi też wierzyc, że jak Messi nie trafia do bramki z 5 metrów, tak jak po patelni od Neymara z Atletico, to dlatego, że pomyślał: "Hmmm lepiej spartolę tę 100 i potem jeszcze 7 innych, bo przecież myślę o Mundialu, nie mogę tego strzelic". Messi nie ma formy, tak po prostu i teraz jest zwyczajnie słaby. Sprzedac? Niekoniecznie, ale musi przyjsc trener, który ustawi Leo, a nie Leo jego. Wtedy będzie cykac.
0
Tito mógł zmieniać, ale co da jeden biegający gracz przy 10 stojących?
0
Aveiro,
Dobrze mówi o strzałach z dystansu. Nie ma takiego grajka. Polać mu. A tak naprawdę nie ma się co bać. Przejdziemy Chelsea na pewno. Szczęście się odwróci.
0
Gdyby głosowania do parlamentu były jawne i zagłosowałbyś na PO, to twoja PiSowska, prokościelna i wierząca w Boga jedynego sąsiadka, dawno spaliłaby Ci chałupę. Ot tylko o teorii i praktyce;]
0
Tak sobie myślę, że może po niekorzystnym wyniku w CdR, tito zdecydował żeby się chłopaki nie forsowali. Oby tak było, bo nie widzę rewanżu w Maladze z taką grą w różowych barwach. Drugi taki mecz z rzędu, Oby nie było coś nie tak.