L4ngusta
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 a widziałem że ktoś jeszcze wstawiał link do jakiejś takiej z mapą która się aktualizowała na bieżąco
0
Jak nazywa się ta stronka co można live śledzić głosy z komisji
0
@FcPortoFan1999 podziękował. Kto faworytem wg ciebie? Ja nie na bieżąco jestem z pierwszą ligą
0
Gdzie transmitują baraż o ekstraklasę?
1
Jeszcze dojdzie do tego że bombele zabierze komuś z naszych złotą piłkę a Doue wyrasta na golden Boya w tym roku kosztem Pau Cubarsiego
1
Pomyśleć że Doue przewinął się gdzieś w artykułach na FCB że mógłby przyjść. myślałem wtedy nie no bez przesady ściągać jakichś no name'ów. Dzisiaj mi głupio Xd
2
@Comentateiro dla PSG w to im graj. Teraz Inter musi się odkryć a oni sobie pyk konterka
0
Oni potrójna koronę chcieli hahhaha śmiechu warte
4
Zero tituli incoming xD
0
@VamoSBarca88 Denzel Jr nazwisko po mamie
1
Jak Dembele załącza sprint to mam jakieś dziwne przeczucie że odwali się za chwilę coś dziwnego xD
1
Inter kupa w gaciach
1
Wydaje mi się czy kamera pod jakimś kątem dziwnym
4
Lucho dla Xany!
4
Ahhhh człowiek wstał, cisza wyborcza jest, można porozmawiać o sporcie, idę sobie walnąć kawusie humor gitówa po prostu
4
Kurde miałem coś napisać odnośnie sportu i finału ligi konferencji ale zapomniałem że La Rambla to forum dyskusyjne na tematy polityczne... Ehhh
0
Sercem za Betisem dzisiaj
0
@gumaz dziękuję!!!!
0
Ostatnio mi mignął jakiś artykuł o dwóch młodych zawodnikach, których prawdopodobnie Flick będzie chciał sprawdzić w presezonie - bodajże Hernandez i Fernandez? Jakby ktoś pomógł mi odnaleźć ten artykuł będę bardzo wdzięczny :)
2
Jeśli Wirtz zdecyduje się na Liverpool to fajna pomoc im się szykuje. Gravenberch MacAlister Szobo i Wirtz. Przy odpowiedniej taktyce mogą grać wszyscy
0
Widzę że w United rewolucja wielką parą się szykuje. Media piszą że nikt nie może być pewny zostania na Old Trafford. Gdybyście mieli iść na zakupy do Manchesteru to jakiego zawodnika byście widzieli u nas? Oczywiście wiadomo, że po takim sezonie to raczej nikogo ale gdyby Flick miał kogoś odbudować i mógłby pomóc klubowi wejść na wyższy poziom to kto by to był? Dla mnie Rashford, może ten Garnacho jakby go wziąć za mordę i nauczyć pokory bo talent na pewno jakiś ma.
0
Ale co? Że jak Rumun to gorszy?
6
Wybór między sraczką a biegunką ale z dwojga złego wolę tego który potrafi się wysłowić zna języki i ma znajomości na arenie międzynarodowej
3
Marciniak już szuka
2
@Frimpong oby nie. Mam jakiś sentyment do tej drużyny :P
5
Sunderland w Premier League
2
Marciniaka dali do Poznania xD? Jak Lech tu nie ugra mistrza to od razu po meczu niech wychodzi ochrona go eskortować xD
1
@bartekvisca powodzonka. Za mną już 3.5km
4
Czego to chłop nie zrobi żeby narzeczoną uszczęśliwić. Idę sobie na spacerek 10km żeby kobita mogła sobie poszaleć w Rosmanie
5
To Inter jeszcze wpierdziel z PSG i mają tryplet