0

@Irmscher10 a widziałem że ktoś jeszcze wstawiał link do jakiejś takiej z mapą która się aktualizowała na bieżąco

0

Jak nazywa się ta stronka co można live śledzić głosy z komisji

0

@FcPortoFan1999 podziękował. Kto faworytem wg ciebie? Ja nie na bieżąco jestem z pierwszą ligą

0

Gdzie transmitują baraż o ekstraklasę?

1

Jeszcze dojdzie do tego że bombele zabierze komuś z naszych złotą piłkę a Doue wyrasta na golden Boya w tym roku kosztem Pau Cubarsiego

1

Pomyśleć że Doue przewinął się gdzieś w artykułach na FCB że mógłby przyjść. myślałem wtedy nie no bez przesady ściągać jakichś no name'ów. Dzisiaj mi głupio Xd

2

@Comentateiro dla PSG w to im graj. Teraz Inter musi się odkryć a oni sobie pyk konterka

0

Oni potrójna koronę chcieli hahhaha śmiechu warte

4

Zero tituli incoming xD

0

@VamoSBarca88 Denzel Jr nazwisko po mamie

1

Jak Dembele załącza sprint to mam jakieś dziwne przeczucie że odwali się za chwilę coś dziwnego xD

1

Inter kupa w gaciach

1

Wydaje mi się czy kamera pod jakimś kątem dziwnym

4

Lucho dla Xany!

4

Ahhhh człowiek wstał, cisza wyborcza jest, można porozmawiać o sporcie, idę sobie walnąć kawusie humor gitówa po prostu

4

Kurde miałem coś napisać odnośnie sportu i finału ligi konferencji ale zapomniałem że La Rambla to forum dyskusyjne na tematy polityczne... Ehhh

0

Sercem za Betisem dzisiaj

0

@gumaz dziękuję!!!!

0

Ostatnio mi mignął jakiś artykuł o dwóch młodych zawodnikach, których prawdopodobnie Flick będzie chciał sprawdzić w presezonie - bodajże Hernandez i Fernandez? Jakby ktoś pomógł mi odnaleźć ten artykuł będę bardzo wdzięczny :)

2

Jeśli Wirtz zdecyduje się na Liverpool to fajna pomoc im się szykuje. Gravenberch MacAlister Szobo i Wirtz. Przy odpowiedniej taktyce mogą grać wszyscy

0

Widzę że w United rewolucja wielką parą się szykuje. Media piszą że nikt nie może być pewny zostania na Old Trafford. Gdybyście mieli iść na zakupy do Manchesteru to jakiego zawodnika byście widzieli u nas? Oczywiście wiadomo, że po takim sezonie to raczej nikogo ale gdyby Flick miał kogoś odbudować i mógłby pomóc klubowi wejść na wyższy poziom to kto by to był? Dla mnie Rashford, może ten Garnacho jakby go wziąć za mordę i nauczyć pokory bo talent na pewno jakiś ma.

0

Ale co? Że jak Rumun to gorszy?

6

Wybór między sraczką a biegunką ale z dwojga złego wolę tego który potrafi się wysłowić zna języki i ma znajomości na arenie międzynarodowej

3

Marciniak już szuka

2

@Frimpong oby nie. Mam jakiś sentyment do tej drużyny :P

5

Sunderland w Premier League

2

Marciniaka dali do Poznania xD? Jak Lech tu nie ugra mistrza to od razu po meczu niech wychodzi ochrona go eskortować xD

1

@bartekvisca powodzonka. Za mną już 3.5km

4

Czego to chłop nie zrobi żeby narzeczoną uszczęśliwić. Idę sobie na spacerek 10km żeby kobita mogła sobie poszaleć w Rosmanie

5

To Inter jeszcze wpierdziel z PSG i mają tryplet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?