Villa - piłkarz dobry, ja to rozumiem, że może się podobać jego gra ale po co on na dzień dzisiejszy Barcelonie? Mamy "optima completo" mówiąc moją katalońszczyzną =P to, czego jesteśmy świadkami to historia. Już można śmiało o tym powiedzieć. Tak czy inaczej ta ekipa przeszła do historii. Rekordy są tylko tego dowodem ale to jeszcze nie koniec. Nie ma drugiej tak grającej drużyny. La liga to nie Ekstraklasa żeby rozgramiać takie zespoły jak Valencia, Depo i Atletico wynikami z różnicą co najmniej 4 bramek. Wiadomo - trzeba znaleźć godnego następcę chociażby dla takiego Henry'ego, który ma już swoje lata ale Villa z racji swojego wieku nie jest dobrym rozwiązaniem. Bojan prezentując się ostatnio nie pokazuje swojego potencjału stąd też w alternatywie szukałbym kogoś innego. Tylko jest jedno zastrzeżenie: Benzyna NIE! koleś ewidentnie przereklamowany.
Villa - piłkarz dobry, ja to rozumiem, że może się podobać jego gra ale po co on na dzień dzisiejszy Barcelonie? Mamy "optima completo" mówiąc moją katalońszczyzną =P to, czego jesteśmy świadkami to historia. Już można śmiało o tym powiedzieć. Tak czy inaczej ta ekipa przeszła do historii. Rekordy są tylko tego dowodem ale to jeszcze nie koniec. Nie ma drugiej tak grającej drużyny. La liga to nie Ekstraklasa żeby rozgramiać takie zespoły jak Valencia, Depo i Atletico wynikami z różnicą co najmniej 4 bramek. Wiadomo - trzeba znaleźć godnego następcę chociażby dla takiego Henry'ego, który ma już swoje lata ale Villa z racji swojego wieku nie jest dobrym rozwiązaniem. Bojan prezentując się ostatnio nie pokazuje swojego potencjału stąd też w alternatywie szukałbym kogoś innego. Tylko jest jedno zastrzeżenie: Benzyna NIE! koleś ewidentnie przereklamowany.
Komentarze
0
Villa - piłkarz dobry, ja to rozumiem, że może się podobać jego gra ale po co on na dzień dzisiejszy Barcelonie? Mamy "optima completo" mówiąc moją katalońszczyzną =P to, czego jesteśmy świadkami to historia. Już można śmiało o tym powiedzieć. Tak czy inaczej ta ekipa przeszła do historii. Rekordy są tylko tego dowodem ale to jeszcze nie koniec. Nie ma drugiej tak grającej drużyny. La liga to nie Ekstraklasa żeby rozgramiać takie zespoły jak Valencia, Depo i Atletico wynikami z różnicą co najmniej 4 bramek. Wiadomo - trzeba znaleźć godnego następcę chociażby dla takiego Henry'ego, który ma już swoje lata ale Villa z racji swojego wieku nie jest dobrym rozwiązaniem. Bojan prezentując się ostatnio nie pokazuje swojego potencjału stąd też w alternatywie szukałbym kogoś innego. Tylko jest jedno zastrzeżenie: Benzyna NIE! koleś ewidentnie przereklamowany.
0
Villa - piłkarz dobry, ja to rozumiem, że może się podobać jego gra ale po co on na dzień dzisiejszy Barcelonie? Mamy "optima completo" mówiąc moją katalońszczyzną =P to, czego jesteśmy świadkami to historia. Już można śmiało o tym powiedzieć. Tak czy inaczej ta ekipa przeszła do historii. Rekordy są tylko tego dowodem ale to jeszcze nie koniec. Nie ma drugiej tak grającej drużyny. La liga to nie Ekstraklasa żeby rozgramiać takie zespoły jak Valencia, Depo i Atletico wynikami z różnicą co najmniej 4 bramek. Wiadomo - trzeba znaleźć godnego następcę chociażby dla takiego Henry'ego, który ma już swoje lata ale Villa z racji swojego wieku nie jest dobrym rozwiązaniem. Bojan prezentując się ostatnio nie pokazuje swojego potencjału stąd też w alternatywie szukałbym kogoś innego. Tylko jest jedno zastrzeżenie: Benzyna NIE! koleś ewidentnie przereklamowany.