Kwiatex
Dołączył/a: grudzień 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coz, jak na razie Villa nie prezentuje najwyzszej formy. Niech dostanie wiecej minut od Tito, to zdecydowanie zyska wieksza pewnosc siebie i wroca umiejetnosci.
0
Te logo to mieli w zanadrzu zapewne od września/października :)
0
Wszystkie oceny nawet mi pasują, prócz Tello. Miał genialne zagrania na lewej stronie. Fantastyczne piłki do Villi i Thiago czy te dwie akcje mocno ofensywne. Powinno być minimum 6, w porówaniu do Villi grał o niebo lepiej.
0
Ronaldino, gdy gral w Barcy razem z Messim, byl od niego lepszy, to moze kazdy potwierdzic. Dopiero potem Messi zaczal sie rozwijac, najlepszy pilkarz swiata itd., ale przeciez kiedys Ronnie takie rzeczy wyczynial z pilka, ze "bania mala". Moze nie byl krolem strzelcow, moze nie byl najlepiej asystujacym, ale na pewno byl jednym z najwazniejszych graczy Barcy na przestrzeni lat.
0
Wedlug mnie, najlepszy pilkarz swiata. Barca bez Ronaldinho by nie istniala, te jego genialne wolne czy momenty zabrania z pilka. Bohater meczu z Realem z 2005 :) Jak Messi mial kontuzje stopy, to Ronnie go pocieszal. Prawdziwi przyjaciele z boiska nie tylko.