KurczakFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leeeeoo :)
0
Campeone - serio? :P
0
No i Polacy mają peszka..
0
dynamo ^^
0
Mała literówka - 'sekretariat technicznych'. :)
Pique zagrał świetny sezon, nic dodać, nic ująć. ;)
0
Nie, bo to ja idę do Ajaxu!
Co za brednie :P
0
Zaczyna się robić irytująco.
0
Ciekawa postać :D Jeden z moich ulubionych graczy Blaugrany :)
0
Można by się przyczepić :P Gatunek muzyczny to rap, hip hop to kultura, co zresztą również zostało napisane. Typowy błąd ;)
0
sciah, tak zgadzam się. Ale bez przesady. To zaczyna się robić śmieszne. ;)
0
W co drugim niusie jakaś aluzja do Pereza. Tak bardzo Was to boli? :)
0
To tylko pokazuje jakim człowiekiem jest Pep :)
0
krzyniu85 - skończ.
0
Czego więcej chcieć?
Powtórki za rok! :D
Visca el Barca!!
0
W końcu ^^
0
Wypożyczenie - może. Nic więcej. ;)
0
Oj Ferdynand... :D
0
KoksCules - pewnie że zostali oszukani :)
0
Tyaa.. =]
0
LeoMessi1989 - hahahah, pewnie tak :D
0
Pewnie, że pamiętamy :]
0
PIOMIC - jak dla mnie, on wyraża swoją nadzieję na trofea, oraz to, że w takim klubie jest w stanie o to walczyć. Arsenal zawsze jest w gronie faworytów Premiership. Co prawda wygrali dawno temu, ale liczą się fakty.
Co do transferu - krótkie i zwięzłe nie ;)
0
Przestańcie być tacy pewni. Takie same rzeczy mówiliście przed meczem z Mallorcą. I co ? Klapa :P Wierzę, że Barca da radę wygrać, ale nie przesadzajmy z optymizmem.
0
Oby :P
0
Strzał Juninho - golazo, Forlana - golazo. Każdy następny gol będzie tak traktowany przez zarząd ? ;]
0
Boże jedyny, naucz się nazwisk człowieku >_>
0
sentenced - a teraz przeczytaj swój komentarz i sam wyciągnij wniosek ;)
0
Czytajcie niusy to będziecie czaić ocb ;P
0
aprill44 - już tak nie przeżywaj, nie pasuje to nie czytaj.
0
"W czasie rządów Calderona Real dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Hiszpanii, a dochód klub przekroczył 5 milionów euro."