0

MarioVeb wykrakałeś już się jeden znalazł :D

1

Oby Totki dzis wygrały i awansowaly dalej. Juventus jest do niczego, znowu dostaliby baty w pozniejszej fazie i taki Real pozniej m.in przez nich zgarnia LM.

1

Samo takie zapytanie jest napinka i trollem

0

To zmień 'mojego'

0

Ja dostaje bana srednio raz w tygodniu ostatnio. Oczywiscie za milosc do Barcelony bo ciezko to inaczej czasem wytłumaczyć :)

0

Widze sporo banow sie dzisiaj sypie. To znajac zycie ja tez dostane dla zasady

0

To chodz idziemy zaszalec

0

Co napisał :D?

0

Znacie jakies fajne gierki co gra sie w sieci, na stronie?

0

Dobrze napisałem :)

0

A moze to nie fake, a po prostu zobaczyl swoje tempo w karcie ultimate team

0

Hahahaha

0

Julia naprawde nie wiesz, ze jest taka pilkarka jak Carli Lloyd? I to jeszcze jaka. To nie jest zwykła literowka. Troche siara bedac redaktorem strony zwiazanej z pilka nozna, takie rzeczy chyba powinno sie wiedziec.

1

Wszystko zależy od sytuacji.

0

'@Socjopata: Rui Costa to ten z BVB? edit: bo Figo nie pamietam ;)'
Jak nie wiesz który to nie znasz, proste

0

I jak mozna Rui Costy nie znac?

12

No i nie zdziwie sie jak znowu wygraja jak nie trafia na nas

1

Siebie

8

'Mimo fatalnych wyników Arsene Wenger nie zamierza podawać się do dymisji. Brytyjski dziennik twierdzi, że doświadczony menedżer miał już o tym poinformować zarząd Arsenalu. Co więcej, Francuz uważa, że to on jest najodpowiedniejszą osobą na tym stanowisku i jedyną, która może wyciągnąć zespół z kryzysu'
No co za typ...

0

I pozniej dostawac w finalach becki. Cieniasy.

0

Połóż się chyba jesteś już zmęczony

0

A ja bylbym ciekaw twojej miny jakbysmy przegrali w ewentualnym meczu wiedzac co pisales

0

Ahh dobra mozna wlaczyc jakis film albo czekac na Wojewódzkiego

0

To by byla pomoc :o

0

Pytasz dzika czy... Oczywiscie :D. 2:1 dla PSG

0

Nie, nikt mnie i reszty cules nie zmusi do szacunku do tego czlowieka.

0

Ty to wszystko pisales :D? Szacun

0

Janowicz niech sie na warcaby przerzuci

15

Nie chce mi się w takie coś wierzyć, po prostu nie może nic powiedzieć teraz.

12

Co jak co, ale MARCA potrafi robić świetne okładki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?