paws masz rację, ale nie można wyników realu uzalezniac od tych rzeczy.nie ma co stekac i patrzec sie na real ale isc po swoje-po mistrzostwo!!! Visca el Barca!!!
ma ktos link do jakiejs stronki gdzie mozna obejrzec mecz bo niestety nie moge sciagnac zadnego z programow albowiem cos mi sie zwalilo...z gory dzieki
Bojan powinien na piechote wracac z Krakowa do Barcelony i jeszcze z workiem kamieni na plecach!!!to ja bym trafil z 3 metrow gdziekolwiek byle nie w bramkarza...zal...
ma ktos link do jakiejs stronki gdzie mozna obejrzec mecz bo niestety nie moge sciagnac zadnego z programow albowiem cos mi sie zwalilo...z gory dzieki
niezle...dzieki za te nieprzespane noce, litry wypitej kawy i urlopy na zadanie naprawde zasluzyliscie na duuuuuuze piwo...co do new odslony-ciezko mi sie bedzie z niqa polapac ale jest lepsza
Komentarze
0
Mysle ze jak to nie nadwyrezy budzetu klubu to spoko
0
rumun ty chyba jestes pajac!ile ty masz lat ze takie glupoty wypisujesz?
0
Z Naszą obroną może być w tym dwumeczu różnie...
0
paws masz rację, ale nie można wyników realu uzalezniac od tych rzeczy.nie ma co stekac i patrzec sie na real ale isc po swoje-po mistrzostwo!!! Visca el Barca!!!
0
ma ktos link do jakiejs stronki gdzie mozna obejrzec mecz bo niestety nie moge sciagnac zadnego z programow albowiem cos mi sie zwalilo...z gory dzieki
0
ej czemu mi sie relacja live nie wlacza?
0
proponuje dac hleba lub bojana na lewe skrzydlo i powinno byc OK a w nastepnym sezonie kupic Silve.
0
Bojan powinien na piechote wracac z Krakowa do Barcelony i jeszcze z workiem kamieni na plecach!!!to ja bym trafil z 3 metrow gdziekolwiek byle nie w bramkarza...zal...
0
ma ktos link do jakiejs stronki gdzie mozna obejrzec mecz bo niestety nie moge sciagnac zadnego z programow albowiem cos mi sie zwalilo...z gory dzieki
0
niezle...dzieki za te nieprzespane noce, litry wypitej kawy i urlopy na zadanie naprawde zasluzyliscie na duuuuuuze piwo...co do new odslony-ciezko mi sie bedzie z niqa polapac ale jest lepsza