Chciałem tylko powiedziec, ze aby wygrać ten konkurs na łamach tego serwisu, zbyt wiele wiedziec o klubie nie trzeba. Wystraczy miec dwa telefony, przygotować sobie szablony z odpowiedziami i tyle. Takze konkurs głównie na szybkość i spryt, nie na wiedzę.
To Essien jest defensywny pomocnikiem? Ciekawe. A juz na pewno nie grał na tej pozycji w tym roku - w Chelsea łatał głównie lukę na boku obrony. A teraz jest kontuzjowany na 5 miesięcy.
Adebayor i długo, długo nic. Nie widzę innej możliwości.
Powiem jedno - utiwerdziłeś mnie tylko, że nie masz zbyt duzego pojęcia na temat tego, co oglądasz.
Mogę sie zgodzić tylko co do meczu z Szachtarem - ale ale - przypomnij mi, jak graliśmy na wyjazdach w Lidze Mistrzów, gdy wygraliśmy LM? Mam nadzieję, ze nie jest to zbyt trudne.
Reszta to jakieś ogólnikowe stwierdzenia, czysto piłkarskich zastrzeżen przedstawić nie potrafisz.
A Twoje domysły w stosunku do Pepa są jakieś śmieszne i naprawdę zastanów się nad tym. Jak na podstawie jakichś 3 ujęć potrafisz ocenić atmosferę w druzynie i to, czy trener posiada szacunek wśród graczy, to pozostaje gratulować wyobraźni. Widać jednak, że nie czytasz wywiadów z piłakrzami, nei słuchasz ich wypowiedzi, nie śledzisz treningów na BarcaTV - gdyby tak było, nie pisałbyś tego typu rzeczy.
Idz do buka, stawiaj zakład, powodzenia. Zwolnijmy Pepa, pewnie. Przyjdzie...? No właśnie - kto? Avram Grant? Gareth Southgate? Czy moze Gordon Strachan?
No i hit, muszę sobie to zapisać: "Z Espanyolem przeważaliśmy nieznacznie", "W tej grze nie było żadnego zaangażowania Barcelony. Piłkarze biegali po boisku tak jakby ktoś im to kazał robić za karę."
Polskiej lidze brak umiejętności, brak kasy, brak infrastruktury. Do tego dochodzi znany wynik meczu przed jego rozpoczęciem, przynajmniej do niedawna. Nasza liga jest czymś pomiedzy ligą rumuńską, białoruską. Takie sa niestety realia.
I jakichś jeden dobry wynik z rywalem, ktory nie podszedł do końca powaznie do meczu tego nie zmieni. Aczkolwiek brawo dla Wisły za zdrowie, ktore zostawili na boisku.
Komentarze
0
no raczej o kostkę to tutaj nie chodzi.
0
Chciałem tylko powiedziec, ze aby wygrać ten konkurs na łamach tego serwisu, zbyt wiele wiedziec o klubie nie trzeba. Wystraczy miec dwa telefony, przygotować sobie szablony z odpowiedziami i tyle. Takze konkurs głównie na szybkość i spryt, nie na wiedzę.
0
Spokojnie, dostosowałem sie na chwilę poziomem do niektorych userów tej strony.
0
BeNdZiE CIeNsHKo :* aLe daMy RadE :*
ViScA el mEEsiI :* HaLA BarKA :* BeNZiE 3:1 dla NaS :*
0
To Essien jest defensywny pomocnikiem? Ciekawe. A juz na pewno nie grał na tej pozycji w tym roku - w Chelsea łatał głównie lukę na boku obrony. A teraz jest kontuzjowany na 5 miesięcy.
Adebayor i długo, długo nic. Nie widzę innej możliwości.
0
Powiem jedno - utiwerdziłeś mnie tylko, że nie masz zbyt duzego pojęcia na temat tego, co oglądasz.
Mogę sie zgodzić tylko co do meczu z Szachtarem - ale ale - przypomnij mi, jak graliśmy na wyjazdach w Lidze Mistrzów, gdy wygraliśmy LM? Mam nadzieję, ze nie jest to zbyt trudne.
Reszta to jakieś ogólnikowe stwierdzenia, czysto piłkarskich zastrzeżen przedstawić nie potrafisz.
A Twoje domysły w stosunku do Pepa są jakieś śmieszne i naprawdę zastanów się nad tym. Jak na podstawie jakichś 3 ujęć potrafisz ocenić atmosferę w druzynie i to, czy trener posiada szacunek wśród graczy, to pozostaje gratulować wyobraźni. Widać jednak, że nie czytasz wywiadów z piłakrzami, nei słuchasz ich wypowiedzi, nie śledzisz treningów na BarcaTV - gdyby tak było, nie pisałbyś tego typu rzeczy.
Idz do buka, stawiaj zakład, powodzenia. Zwolnijmy Pepa, pewnie. Przyjdzie...? No właśnie - kto? Avram Grant? Gareth Southgate? Czy moze Gordon Strachan?
0
No i hit, muszę sobie to zapisać: "Z Espanyolem przeważaliśmy nieznacznie", "W tej grze nie było żadnego zaangażowania Barcelony. Piłkarze biegali po boisku tak jakby ktoś im to kazał robić za karę."
jak dla mnie hity dnia.
0
Polskiej lidze brak umiejętności, brak kasy, brak infrastruktury. Do tego dochodzi znany wynik meczu przed jego rozpoczęciem, przynajmniej do niedawna. Nasza liga jest czymś pomiedzy ligą rumuńską, białoruską. Takie sa niestety realia.
I jakichś jeden dobry wynik z rywalem, ktory nie podszedł do końca powaznie do meczu tego nie zmieni. Aczkolwiek brawo dla Wisły za zdrowie, ktore zostawili na boisku.
0
Akurat zdanie mającego problemy z głową Banegi chyba dla mało kogo się liczy.
0
Jak to dlaczego? Bo sporządzają go statystycy. Biorą pod uwage tylko zdobyte trofea, nie okoliczności, w ktorych zostały zdobyte.
A tych Real zdobył więcej w tym okresie czasu. Więcej niż Barcelona, Inter, Milan, ManU itd.