KubaFCB15
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torres?????? Nie rozśmieszaj mnie
0
"Nie bójmy się marzeń" - no właśnie ! Ciekawy artykuł oby więcej takich
0
W sumie może masz rację... Ale właśnie kogoś takiego potrzebujemy, napastnika, który potrafi wydymać Real
0
Dla mnie nasz LEWY jest lepszy od Rooneya i mówię to szczerze, nie nabijam się..
0
najgorsze to zdecydowanie VILLA
0
Przede wszystkim trenera trzeba zmienić... potem ew. transfery
0
gówno a nie transfery
0
Tymczasem Władze BVB zapewniają, że Mats Hummels zostaje u nich definitywnie. W tej sytuacji musimy sciągnąć innego obrońce, bo to priorytet
0
Alba już od dłuższego czasu mnie denerwuje. ZAJMIJ SIĘ GRĄ CHŁOPIE !!!
Bezmyślne zachowanie... Abidal powinien wyjść w pierwszym składzie na CN. Może chłopaki uwierzą, że można z tym Bayernem wygrać, bo na awans szans nie mamy
0
Szacun. TAK trzymaj geniuszu ;p
0
Dla mnie INIESTA to w tym sezonie nawet Messiego zostawia w tylle
0
Zobaczycie ze bedzie 0 : 7 dla Barcy
0
Alexis to uoggswdgrrrrrrrrrrrrgdzfgzhts.... brak słów
0
leomessi 103
Villa nie zagra
0
Przecież bysmy ich zmiotli z powierzchni ziemi
0
Masakra
Powinni pokazać mecz Realu z Diabłami i Barce z Milanem, a nie jakas Borussia przereklamowana i ten cały Lewandowski. Już płacę abonament za 2013
0
real jest lepszy
0
David Babunski ( 24 ) Czyżby szykował się kolejny zagraniczny z polskim paszportem ??? : )
0
Scorpion ty zawsze coś palniesz ;p
0
Zawsze mówiłem o tym że jedenastka najlepsza na świecie składa sie z tylko z graczy Barcy i Realu ( Pirlo to mały wyjątek ) a to o czymś świadczy
0
Tak bedzie ich trenował tak samo jak Lewandowski bedzie tam strzelał bramki
0
Dziwnie to wygląda jak taki mały chłopiec kopie piłke 5
0
Ronnie zgadzam się
0
Najpiękniejsze 10 minut
0
Beznadziejne zachowanie
Nawet jeśli miał rację. Więc go nie brońcie
0
Nie oszukujmy się... Real rozjedzie ManU na Bernabeu, ale na Old Trafford będzie dla nich cięzko
Dobrze, że trafiliśmy na Milan, lepsze to niż Szakchtar
0
;) Dobrze, że go mamy w naszej rodzinie ;p
0
Ma rację generał
0
A ja zaszaleje i powiem, że bedzie 5: 2 dla naszych ;pp
0
Mecz Realu sędziuje Lahoz.. If you know what i mean
;p