1

No w końcu to do 10:0

0

Szkoda że podobno . :/

1

Gdzie do cholery wigóle była pomoc w 2 połowie . Nie wiedziałem kto się zmienił z Ardą czy to był Iniesta czy Rakitić . Po 30 sekundach przypomniałem sobie że to jednak Rakitić . Neymar co zrobił wogóle w tym meczu ?? Przy golu Ronaldo Mascherano był na pozycji Alby , a Alba na ŚO co to jest ? Cruyff się w trumnie przewraca . Messi więcej rozgrywał niż Iniesta a Pique grał lepiej w ataku niż Messi . Szkoda czasu . Wstyd , wstyd , wstyd !!!

0

Sorry ale nie znam wszystkich klauzul piłkarzy :)

0

Może akurat :)

0

Ja to widzę tak Gimemez z Atletico za 20-30 milionów lub Laporte za 30 mln i Mahrez z Leicester za około 20 mln . Plus przychody za sprzedaż Adriano około 10 , Sandro 5-10 jakby jeszcze Vermalem za 7-10 . No to mamy jeszcze 30 milionów na transfery .

0

Jakby Xaviego dorzucić

0

Kondycyjnie myśle że by odstawał ale chętnie bym to zobaczył

0

Gdzieś to będzie do zobaczenia ? Z góry dzięki

0

Szczerze wolę jego od Ter Stegena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?