Kuba.P
Dołączył/a: listopad 2013
Łódż
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do półfinału pewnie jakoś się doczłapią
14
Messi po prostu musi wyczarować awans
0
@Kompletny On sam :D
0
Na pewno nie Brazylia bo bez neymara nic nie zrobią więc jak już to Urugwaj i oby to była Argentyna
5
Oby Urugwaj zagrał w finale z Argentyną :O Messi vs Suarez
6
Następnym razem będzie remontada Roberta :D
3
Wielki powrót syna marnotrawnego ? Najpierw niech przeprosi cały klub :D
23
W końcu ktoś dobrze gada :D NIE ! dla transferu Griza
1
Niech Coutinho spiernicza i to jak najszybciej xD
0
To że powinien zostać to na pewno xD Nie wiem po co ta ankieta ? To że odpadliśmy to tylko wina samych piłkarzy którzy nie po takiej rozwałce nie zasługują grać dla Dumy Katalonii
1
Suarez oby odpoczął bo z United był wyeksplatowany mimo że odpoczywał jeden mecz
0
To będzie rzeźnia dla United :D
0
Chyba jakieś żarty xD
0
Luis jest w świetnej formie więc musi coś teraz strzelić
0
Najlepsza "9" w historii Barcy ? Oczywiście !
6
Zasłużył bez 2 zdań :D
3
Musiałą to być na pewno bramka Messiego. Messi jest najlepszym zawodnikiem w historii Barcy i w historii piłki nożnej więc musiał być on.
7
Oby Luis i Leo nie zagrali z Espaniolem. Będą mieć więcej siły na ważniejsze mecze z Atleti i z United
0
W sposób jaki się porusza to identyko jak bym widział Suareza
0
Suarez powinien dostać 9 to by się zgadzało nawet z jego numerem na koszulce :D
0
Zdecydowanie Jović lepszy :D
2
Jeśli zdobędzie tryplet będzie najlepszym trenerem w historii Barcy tuż za Guardiolą :D
2
Całe szczęście :D
1
Chociaż odpocznie :D Ale oby to nie była groźna kontuzja bo mecz z United tuż tuż
3
Po prostu świetnie xD Zamiast oszczędzać Suareza i go zmienić za np. Boatenga to Ernesto trzymał go do końca i co ? KONTUZJA :( No to po lidze mistrzów bo bez Luisito to można pomarzyć......
0
Szacun ! Najlepszy piłkarz w historii :D
0
Przez to nie wygramy ligi mistrzów :( Taka prawda niestety........
3
Szkoda że taki Puyol skończył już karierę :( Legendarny obrońca w historii piłki nożnej i najlepszy kapitan !
0
Ostatnio Luis się odblokował to pewnie strzeli nie jedną bramkę :D
0
Ale kto mówi, że coś sam wygrał ? :D