Nie rozumiem po co. Mamy dosyć już defensywnych pomocników od niego. Jesli dojdzie dot ego transferu, w co oczywiście wątpie to będzie to wyrzucenie 12 mln w błoto :)
Nie rozumiem po co. Mamy dosyć już defensywnych pomocników od niego. Jesli dojdzie dot ego transferu, w co oczywiście wątpie to będzie to wyrzucenie 12 mln w błoto :)
Komentarze
0
Mou najlepszym trenerem ? No chyba nie. Pep powinien wygrać ;/
0
szkoda :(
0
Porażka ten komentator. Dobrze, ze nie mowi Elvis...
0
Nie rozumiem po co. Mamy dosyć już defensywnych pomocników od niego. Jesli dojdzie dot ego transferu, w co oczywiście wątpie to będzie to wyrzucenie 12 mln w błoto :)
0
Dobrze. Będzie z niego dobry piłkarz :) Ja w niego wierze.
0
Porażka ten komentator. Dobrze, ze nie mowi Elvis...
0
Dobrze. Będzie z niego dobry piłkarz :) Ja w niego wierze.
0
Mou najlepszym trenerem ? No chyba nie. Pep powinien wygrać ;/
0
szkoda :(
0
Nie rozumiem po co. Mamy dosyć już defensywnych pomocników od niego. Jesli dojdzie dot ego transferu, w co oczywiście wątpie to będzie to wyrzucenie 12 mln w błoto :)