KrisFCB96
Dołączył/a: listopad 2013
Nowy Targ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile kosztował?
0
Komentarz usunięty
0
Czy jako kibic, moge wysłaś redakcji jakiś artykuł swojej roboty w nadziei, że jeśli sie spodoba to trafi na stronę? Jest tu taki system? :D
0
Ronaldo odleciał Messiemu znów ;/
1
Swietnie że w lutym/marcu nie ma obniżki formy jak to było co roku, zauważyliście? Ale czy ktoś wie może jak się spisuje w Chelsea Cesc? Czy jak co roku obnizył loty w tym momencie sezonu?
1
Czy tylko ja zauważyłem, ze Barca jest jak narazie bardziej stała? Chodzi o to, że zawsze koło lutego przychodził kryzys gry Barcy a w tym roku, dotychczas gra wygląda całkiem ok :D
0
Szkoda, znów odskoczył Messiemu
0
Kto strzelił dla realu?
0
o ile Sewilla ok, to APOEL raczej nie jest dobrą drużyną do wyciągania takich wniosków ;/
1
Alba - samogol?
0
Kto jest strzelcami bramek?
2
sezon temu (nie rzeba daleko szukać) wszyscy chętnie sprzedaliby Alexisa, czyż nie?
0
Żebyś się nie zdziwił :D
0
Nie pewne, ale była taka pogłoska i bardzo mi się spodobał ten pomysł :)
2
Dokładnie, Arsenal zrobił interes o jakim nawet nie marzył i dalej myśli że kupił po prostu "dobrego" piłkarza. Patrząc na PL i na sposób gry Alexisa wnioskuje, że będzie tam naprawdę WYSOKO w tabeli strzelców :D Kto wie czy nie WYSOKO nad drugim strzelcem ligi :D Tam będą przecież grać pod niego! :D
0
A co zrobisz jak Alexis Sanchez na koniec następnego sezonu zdobędzie Złotego Buta za 50+ goli w PL?
0
Ale mnie denerwuje wasze jeżdżenie po Pedro, ja wiem, że technicznie gorszy od Alexisa, ale poświęcenia mu odmówić nie można! I zobaczycie (życzę tego sobie i jemu), że ten chłopak za 2 sezony będzie najlepszym prawym obrońcą i jednym z kapitanów drużyny a Wy będziecie go wychwalać pod niebiosa :D
1
Kutasku? Dość pieszczotliwie:D Czujesz coś do niego? :D
0
Najgorsze że wszyscy za rok będa mówić że ta zmiana składu była chora i bezsensowna a nikt nie pomysli że nowa 11 bedzie potrzebować zgrania :D
0
a wystarczyłoby wrzucić Neymara na środek - tam spisuje sie dobrze, albo Alexisa, oni naprawdę poradziliby sobie na środku, ale lepiej bylo stwiać na Cesca przez pół sezony
0
kto strzelił dla Madrytu?
0
ma ktos link do akcji Alvesa (z bananem) z komentarzem polskich komenatatorow? :D
0
ma ktoś link do tego z polskim komentarzem? :D
13
Cesca bym nie ruszał, chłopak grając na swojej pozycji nie na fałszywej 9 i przez pierwsze 70% sezonu jest naprawde bezkonkurencyjny :)
1
Masip ok ale Oier, błagam Cie to beztalencie :)
0
Trener z charyzmą chociaż wole słowa "z jajami". Ktoś kto będzie potrafił powiedzieć "Messi gwiazdorzysz, siadaj na ławe". Potrzebny jest na pewno napastnik taki napadzior z prawdziwego zdarzenia, przydałby się ktoś do pomocy, ktoś kto będzie pchał piłkę do przodu w umiejetny i inteligentny sposob, no i na obrone - logiczne 2 srodkowych obroncow i ktoś za Alvesa, który powinien chyba zostać sprzedany. Nie bede podawał nazwisk bo to nie ma sensu, tym bardziej ze mamy kary które nie na 100% zostaną zdjęte. Generalnie jednak chodzi o to żeby mieć w Barcelonie świeżaków którzy będą głodni gry i wygranych jak Neymar i Bartra którzy ostatnio pchają ten majdan :)
0
100% racji do tego Pinto był w sytuacji w której dało się to obronić, miał zastawione obie strony, jedną przez Bartre drugą przez linie końcowa, Bale musiał strzelac prosto, więc Bartra liczył że Pinto to obroni.... no niestety :) VeB
0
o ile kary nałożone na Barce zostaną zdjęte ;/
3
CESC kurw.... bez jaj!
0
szkoda liczyłem chicho na mistrza BBVA chociaż bo o CdR i LM można zapomniec