Wczoraj rowniez bylem za Realem , liczylem na hiszpanski final , ale nie wyszlo. Panowie dzis wieczorem trzymajmy kciuki ! Trzeba uwierzyc w to , ze sie uda !! Czuje w moczu ze bedzie ROZ*IERDOL ! Ajj ile bym dal aby po 90 minutach bylo 4;0 , w dogrywce nic sie nie zdarzylo , po rzutach karnych przechodzimy, cos niesamowitego by to bylo!
Nie dowierzam w to ile tu jest sezonowcow, co to za kibic czy fan ktory nie wierzy w swoj zespol? Ehh.. Pozdro dla normalnych. W srode REMONTADA panowie !!
Czuję w moczu , że David wejdzie w Grand Derbi ligowym pod koniec meczu i będą bardzo, bardzo gromkie oklaski , ahhh aż ciarki przechodzą coś takiego zobaczyć... :) I Real pokonany 3:0 !
kocham barce..za to co robi... to jest poprostu paranormalne.... zeby wszystkich po kolei wypunktowywac.... ale wierze ze tak bedzie na zawsze.... Visca el Barca !
Komentarze
0
No nie wierze w to co oni pobieraja , hahaha beka na maxa :D ogladasz mecz barcy , a przy okazji kabaret w postaci komentatorow , haha !
0
żadna nowość :D
0
Wczoraj rowniez bylem za Realem , liczylem na hiszpanski final , ale nie wyszlo. Panowie dzis wieczorem trzymajmy kciuki ! Trzeba uwierzyc w to , ze sie uda !! Czuje w moczu ze bedzie ROZ*IERDOL ! Ajj ile bym dal aby po 90 minutach bylo 4;0 , w dogrywce nic sie nie zdarzylo , po rzutach karnych przechodzimy, cos niesamowitego by to bylo!
0
Nie dowierzam w to ile tu jest sezonowcow, co to za kibic czy fan ktory nie wierzy w swoj zespol? Ehh.. Pozdro dla normalnych. W srode REMONTADA panowie !!
0
Czuję w moczu , że David wejdzie w Grand Derbi ligowym pod koniec meczu i będą bardzo, bardzo gromkie oklaski , ahhh aż ciarki przechodzą coś takiego zobaczyć... :) I Real pokonany 3:0 !
0
czarny20, watpie zeby etoo tu cos ustrzelił. Ale i tak Czarna Perła wedlug mnie najlepszy napastnik ;)
0
(czyt. Palop kontra FC Barcelona)
Bezcenne :)
0
na TVP2 bedzie ! INFO 100 %
0
kocham barce..za to co robi... to jest poprostu paranormalne.... zeby wszystkich po kolei wypunktowywac.... ale wierze ze tak bedzie na zawsze.... Visca el Barca !
0
brawo ibra za ładny faul... brawo... on nie mysli czy co?