0

Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB

0

A redakcji dalej nie opuszczają emocje :D

Od 17 godzin artykuł nie ruszony :))
*Barca udowodniła, że jest najlepszym zespołem w ostatnich 10 latach.!

0

Tak moim zdaniem.
Ter Stegen - Pique, Umtiti, Alba - Roberto, Rakieta, Busi, Iniesta - MSN

4

Ivan wszedł w mecz z PSG dobrze i to on powinien grać od pierwszej minuty!

0

:)

0

Mam pytanie .... Czy wie ktoś , czy Hiszpanie ( Iniesta , Xavi , Fabregas, Pedro , Pique , Alba, Sergio, Valdes) powrócili już do treningów po wakacjach ???
Chcem ich zobaczyć w Gdańsku... :D

0

a gdzie Xavi , Iniesta , Valdes, Sergio , Pique , Alba ? ? :D

0

Z JAKIM NUMEREM BEDZIE GRAL Neymar ????
7 czy 11.
Myślę , ze 7 bo Villa odejdzie dp Tottenhamu . nie ?
a 11 ma thiago .
jak myślicie ?

0

Alves , Pique , Mashe , Abidal / Alba :)

0

VV
Puyol - Pique - Alba
Busquets - Xavi - Iniesta - Messi
Pedro - Villa - Alves !!!!!

0

Bierzcie go ! Nie lubie go !

0

MVP !! Ma być !

0

Taka jedenastka jaką podało MUNDO DEPORTIVO !

Jedenastka wg sondy Mundo Deportivo:
Bramkarz: Pinto
Obrońcy: Alba, Piqué, Puyol oraz Alves
Pomocnicy: Xavi, Busquets i Iniesta
Napastnicy: Pedro, Villa oraz Messi

Wydaje mi się że można dać szansę Villi !

0

Wracaj Tito

0

Gratulacje Leo . :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?