1 października 2008, 21:30
0
BAN! mod
16 września 2008, 22:42
Ja gram jak messi xD jade na chamca byle do przodu i zwodu urzyć xD
16 września 2008, 21:11
Jak oglądać przez justina? jakiś kod wpisać?
31 sierpnia 2008, 21:06
Ban - Mod!
27 sierpnia 2008, 11:40
A ja zagarnąłem autograf Puyola xD
26 sierpnia 2008, 09:33
Ktoś wie którędy i kiedy Barca będzie wychodzić ze stadionu?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Ja gram jak messi xD jade na chamca byle do przodu i zwodu urzyć xD
0
Jak oglądać przez justina?
jakiś kod wpisać?
0
Ban - Mod!
0
A ja zagarnąłem autograf Puyola xD
0
A ja zagarnąłem autograf Puyola xD
0
Ja gram jak messi xD jade na chamca byle do przodu i zwodu urzyć xD
0
BAN!
mod
0
Jak oglądać przez justina?
jakiś kod wpisać?
0
Ktoś wie którędy i kiedy Barca będzie wychodzić ze stadionu?