Kovalmyx
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Jak dla mnie na razie nic nie trzeba zmieniać!!! Problemów z "jedenastką" nie ma, bo jak widzicie zmiennicy radzą sobie świetnie i tak naprawdę, można by było z nich utworzyć drugą "jedenastke" i wpuścić do La Ligi . Czuje ze poradzili by sobie świetnie. Barca ma świetnych wychowanków którzy grają już wyuczoną taktyka, trochę więcej doświadczenia i "młodzi" będa naprawdę wymiatać. Po co zmieniać teraz skład i coś mieszać. Wygrywają ze wszystkimi czyli skład jest jak dla mnie fantastyczny. Henry ma prywatnego doła, a to odbija się na boisku. Jest świetnym piłkarzem i wieże że wyjdzie z tego. Jesli nie, to trudno, wtedy potrzebna będzie zmiana, ale dajmy mu szanse.
0
he he kamilo0066 poniosły emocje:)
0
Henry jest ZAJEBISTY!!! Jak ktos mowi,ze NIE, to niech sie dobrze zastanowi ile wie na temat piłki noznej i jej historii.
0
hehehehehhe ale mnie rozbawiłaś "FANIE REALU" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
0
nawet w 10-tke jestesmy lepsi!!! BARCA!!! BARCA!!!
0
Jak on jest za słaby na Barce, to stary przykro mi, ale Ty tez tu nie pasujesz!!!