Kotzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beznadziejna postawa Rayo. Powinno być przynajmniej 4 : 0, nie licząc już takich akcji jak Ronaldo. Zero gry zespołowej, kilka indywidualnych akcji. Niektórzy zawodnicy irytujący do granic, Lass - chłop nic nie grał, Carlos kilka raz sam się okiwał. Generalnie Rayo nie było zespołem, zbieraniną koszulek.
0
Ja licze na Alexisa, ostatnia jego dyspozycja z Bilbao to najlepsza jaką widziałem odkąd jest w Barcie. O wynik jestem spkojny, forma jaką zaprezentowała Barca w pierwszej połowie w meczu z Bilabo to również wg mnie jedna z lepszych połówek ostatnimi czasy, szkoda że tak mało goli padło z drugiej strony. VeB i pozdro Cules ;)
0
BARCELONISTA31 uspokój się, widać że jesteś na tyle ograniczony, że nie rozumiesz konceptu bycia prawdziwym kibicem, w ogóle nie rozumiem takich ludzi którzy wyzywają od bycia sezonowcem, tylko dlatego że ktoś śmie krytykować drużyne po przegranym meczu, ja moge zdzierać gadło na każdym meczu do końca swoich dni nieważne czy klub jest w 6 czy w 1 lidzie, jednoczesnie psioczyć na ich gre, także dychnij se od neta albo odpuść na zawsze bo jak dla mnie to nic nie kumasz
0
BARCELONISTA31 uspokój się, widać że jesteś na tyle ograniczony, że nie rozumiesz konceptu bycia prawdziwym kibicem, w ogóle nie rozumiem takich ludzi którzy wyzywają od bycia sezonowcem, tylko dlatego że ktoś śmie krytykować drużyne po przegranym meczu, ja moge zdzierać gadło na każdym meczu do końca swoich dni nieważne czy klub jest w 6 czy w 1 lidzie, jednoczesnie psioczyć na ich gre, także dychnij se od neta albo odpuść na zawsze bo jak dla mnie to nic nie kumasz
0
bojan dzisaij zawalił, mecz, śmiem twierdzić że jakby grali o jednego mniej - właśnei bez bojana to by wygrali, nie pokazał kompletnie nic a tylko niepotrzebnie skupiał uwage kolegów z drużyny na jego bezproduktywną gre, jak dla mnie najgorszy zawodnik nie tylko w tym ale w poprzenim sezonie, będzie dobrze jak tylko wróci Villa.
0
bojan dzisaij zawalił, mecz, śmiem twierdzić że jakby grali o jednego mniej - właśnei bez bojana to by wygrali, nie pokazał kompletnie nic a tylko niepotrzebnie skupiał uwage kolegów z drużyny na jego bezproduktywną gre, jak dla mnie najgorszy zawodnik nie tylko w tym ale w poprzenim sezonie, będzie dobrze jak tylko wróci Villa.
0
ale z tego Pedro to jest botl, ehhhh :/
0
Jejku ile on widzi na boisku !! Ma oczy dookoła głowy. Na pewno szybkość to jego atut, w ogóle super motoryke ma chłopak. Dobrze kontroluje piłke mimo, że tylko lewej nogi uzywa, właśnie to troche jego mankament, lewą noge ma wyrażnie mocniejszą, lekki minus to mały repertuar zwodów, bazuje tylko na swojej szybkości, póki ją ma jest okey. Jak dla mnie to co sprawia, że jest wybitny jest to że ma genialny przegląd pola. Pozdro.