2

Trochę nie rozumiem, czemu nie gra pomoc Gavi-Pedri-De Jong. Niestety gramy w 10 na 12 z Busquetsem.

16

Po co to komu? Niech siedzi, dochodzi do zdrowia. Oby nie skończyło się tak, że pojedzie, zagra jeden mecz i później bedziemy czekać na niego do kwietnia. Już mam fleszbeki z pewnego francuskiego szamana.

5

Szkoda, ze póki co większość tych minut jest słabych. Może po mundialu będzie lepiej

0

Łoł, pierwsze dobre zagranie Raphinhi, świetny dotyk Lewego. Ucieczka spod topora

1

Dwie świetne okazje dla dwóch lewoskrzydłowych. Niestety, Fati się spalił, a Torresa po takim zagraniu, to zastanawiam się czy można nazwać piłkarzem. Przed sezonem myslałem, że będziemy mieli w składzie 3 solidnych skrzydłowych, a finalnie mamy pół, jeśli Dembele ma dobry dzień to jest ok, jeśli nie to jest szkodnikiem.

0

Koeman z takim składem robiłby podobne wyniki co Xavi.

Kurczę, już prawie rok mamy nowego trenera, a cały postęp drużyny jest związany tylko i wyłącznie z podniesieniem jakości piłkarzy w drużynie.

Po roku drużyna jest zagubiona w ofensywie, opiera się głównie na indywidualnościach, w ostatniej tercji brakuje kreatywności i pomysłu. W defensywie to dajcie spokój, kombinacje alpejskie ze składem, ale co mecz zdarzają się tak ewidentne obcinki, ze nawet na orliku czasami byłoby wstyd takie błędy robić. Szkoda, długa droga przed nami.

8

Wiadomo, Mundial to marzenie każdego piłkarza, ale lepiej niech akurat ten turniej Ronald obejrzy w TV. Boje się, że to byłoby za szybko, na siłę i na ambicji jeśli miałby tam pojechać i grać.

28

Nie no, ale Kounde na tym samym poziomie co Garcia, to chyba lekka przesada.

0

Czekam na kolejne zachwyty nad Garcią po meczach z jakimiś kurwa ogórkami z Uzbekistanu. Ważny mecz i Ericzek ma zawsze kupę w majtach.

1

Zejście z boiska i walkower 3:0 byłby pewnie mniejszą kompromitacją niż dogranie tego do końca. Kompromitacja totalna i wielopoziomowa.

0

Dobrze, że spalony, ale Garcia to dziś kryminał

0

Są boczni obrońcy, którzy świetnie atakują, ale brakuje ich z tyłu. Są boczni obrońcy, którzy są solidni w defensywie, ale nie podłączają się do ataku. Jest Sergi Roberto, nie ma go w ataku i nie nadąża w defensywie.

0

Oby dziś skrzydła funkcjonowały po raz pierwszy po przerwie na kadrę.

0

Niestety, awans najpewniej przegrany przez Guardiolę. Wprowadzanie Grealishy, emerytów z Brazylii, wykastrowanie całego ataku. Dramatycznie poprowadzony ten mecz przez Pepa.

1

Eh, czemu Adama nie gra zamiast Ferrana, nie rozumiem tego upartego stawiania na Torresa w ostatnich spotkaniach

0

@kamiVeB Boston chyba też ma być.

0

Mam nadzieję, że tym razem Ansu wróci na dobre, potrzeba nam rotacji na lewe skrzydło, Ferran musi mieć możliwość odpoczynku, tak żeby na spokojnie tę końcówkę sezonu rozegrać i szykować się do LM na 22/23.

3

Więcej grania Ferranem po 90minut na mecz. Gość wygląda świeżo jak tygodniowe gacie.

1

@PatrychoO Bo wyszli, w ramach protestu, ze tyle zapijaczonych niemców na trybuny wlazło

0

Okazuje się, że błedem byla rejestracja Adamy w LE i zostawienie Alvesa na trybunach

0

Kompromitacja absolutnie wielopoziomowa. Pomijam sport, bo tu wygląda to już od paru meczów średnio, ale udawało się przepychać te mecze, ale ilość pijanych niemców na trybunach to żart. Do dupy z takimi kibicami co się sprzedają za parę euro.

0

@Janas11224 Dorzuć Daviesa z Bayernu i będzie ok.

1

Tego Christensena można jeszcze nie podpisywać?

1

Ciekawe gdzie się budują, bo pewnie to zdeterminuje miejsce gdzie chłopaki wylądują. Niestety, w Polsce wydaje się, że mamy dwa, może trzy ośrodki, które byłyby dobre dla dalszego rozwoju, czyli Poznań, Szczecin i w sumie Lubin, o ile uciekną stamtąd przed piłką seniorską.

2

Sędzia kończ ten mecz, ile można w piłkę grać?!

4

Ciasteczko Dembele, wreszcie wykończenie Ferrana, oby tak dalej!

1

@betonito David Beckham, miał przyjść, poszedł do Realu, a przyszedł jakiś typ z krzywymi zębami za niego ;)

3

Za mało dolarów/euro wydane. WINCYJ TRANSFERÓW

2

4,49 xGoals. Nerwówka w meczu, który powinien być zabity i łatwo wygrany. Nadal brakuje tej regularności i skuteczności, ale ilość sytuacji i jakość gry ofensywnej wygląda naprawdę dobrze.

7

Ferran, ustawianie się poziom 10/10, wykończenie 2/10

Media