KochamNosekIbry
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Kto tu się naśmiewa ze zmarłych piłkarzy? Ja tylko proponuję najlepszy z możliwych składów?
0
0
0
BRAMKA: Enke
OBRONA: Jarque, Rutka, Feher, Abidal
POMOC: Di Maria, Wojtyła, Vivien Foe
ATAK: Puerta, Żewłakow, Deyna
P.S. Czemu Abidal wznosił Puchar LM w 2011 jak kapitanem był Pujol??
0
Po co ten Hummels? Dani Jarque tańszy i bardziej doświadczony
0
0
Proponuję taki skład w przyszłym sezonie:
Robert Enke - Eric Abidal, Sławomir Rutka, Daniel Jarque, Miklos Feher - Angel Di Maria, Papież Jan Paweł II, Marc-Vivien Foe - Bolesław Chrobry, Antonio Puerta, Marcin Żewłakow
Co sądzicie o takim zestawieniu?
0
0
Marc-Vivien Foe też byłby dobry do drugiej linii tylko coś oczy mu się wywinęły na boki trochę, ale może sztab medyczny pomoże mu z zezem jak Messiemu z hormonem wzrostu.
0
Daniel Jarque rozwiąże wszystkie problemy w defensywie. Dobry, doświadczony stoper. Może nie najmłodszy, ale na szczęście już się nie starzeje. Sądzę, że zakomicie zgrałby się z Pique.
0
0
Daniel Jarque dobry stoper. Być może trochę stary, ale na szczęście już się nie starzeje. Doświadczony. Sądzę, że zakomicie zgrałby się z Pique.
0
Nikomu nie wkładam palców do oczu!
0
0
Proponuję taki skład w przyszłym sezonie:
Robert Enke - Eric Abidal, Sławomir Rutka, Daniel Jarque, Miklos Feher - Angel Di Maria, Papież Jan Paweł II, Marc-Vivien Foe - Bolesław Chrobry, Antonio Puerta, Marcin Żewłakow
Co o tym sądzicie?
0
Może masz racje tristan, przesadziłem z tym Chrobrym, może nie być w najlepszej kondycji, więc proponuję za nigeo Raya Jonesa (od 2007 roku 18-latek, żelazna kondycja)
0
Proponuję taki skład w przyszłym sezonie:
Robert Enke - Eric Abidal, Sławomir Rutka, Daniel Jarque, Miklos Feher - Angel Di Maria, Papież Jan Paweł II, Marc-Vivien Foe - Bolesław Chrobry, Antonio Puerta, Marcin Żewłakow
Co o tym sądzicie?
0
Masche jest wyceniany na ok. 25MŹ, więc to by się zgadzało 15MŹ + Hleb 10MŹ, ale nie wiem gdzie wyczytaliście, że Hodgson byłby zainteresowany jego usługami. Uważam, że taka oferta zostałaby z góry odrzucona. LFC ma w zanadzrzu pomocników takich jak: Aquilani, Gerrard, Lucas, Joe Cole, Poulsen czy Maxi Rodriguez. Z powodzeniem na skrzydłach mogą również wystąpić: Babel, Kuyt i Jovanović. Liverpool z pewnością potrzebuje 25MŹ, gdyż poszukuje godnego partnera (lub zmiennika) dla Torresa (Müller, Crouch).
0
Masche jest wyceniany na ok. 25MŹ, więc to by się zgadzało 15MŹ + Hleb 10MŹ, ale nie wiem gdzie wyczytaliście, że Hodgson byłby zainteresowany jego usługami. Uważam, że taka oferta zostałaby z góry odrzucona. LFC ma w zanadzrzu pomocników takich jak: Aquilani, Gerrard, Lucas, Joe Cole, Poulsen czy Maxi Rodriguez. Z powodzeniem na skrzydłach mogą również wystąpić: Babel, Kuyt i Jovanović. Liverpool z pewnością potrzebuje 25MŹ, gdyż poszukuje godnego partnera (lub zmiennika) dla Torresa (Müller, Crouch).
0
Brawo chłopcy. W lidze nie będzie na was mocnych oprócz realu chyba :D